fbpx

Gāzes un plazmas griezēji cauruļu un profilu apstrādei

Nordcity Center piedāvā divu pazīstamu ražotāju HGG un AJAN gāzes un plazmas griezējus cauruļu un profilu apstrādei.

HGG ir viens no vadošajiem 3D profilēšanas* aprīkojuma pārdevējiem pasaulē. Ar savu plašo produktu klāstu HGG var piedāvāt izcilus risinājumus kuģniecības, enerģētikas, būvniecības un rūpniecības vajadzībām. Visa veida metāla konstrukcijas tiek sagatavotas ar augstas precizitātes 3D iekārtām.

* 3D profilēšana ir automatizēts process trīsdimensiju formu griešanai uz metāla caurulēm, sijām un citiem profiliem. Iekārta sagatavo profilus metināto savienojumu veidošanai. Lai gan 2D profilēšanu var izmantot plakanu stieņu un plākšņu griešanai, 3D profilēšana ir piemērota tikai trīsdimensiju formu griešanai. Tādējādi 3D profilēšana palīdz izveidot precīzu telpisku piemērotību izturīgiem metinātiem savienojumiem.

* 3D profilēšanu veic ar robotu, kas piestiprināts pie gāzes vai plazmas griešanas uzgaļa. Šāds profilēšanas process palīdz izvairīties no materiāla kropļojumiem, piemēram, izliektām sijām vai deformētām caurulēm. Nevainojami rezultāti tiek sasniegti, apvienojot lāzermērīšanas sistēmas un viedus tehniskos risinājumus.

AJAN gāzes un plazmas griezējus. 40 gadu pieredze elektronikā ir padarījusi AJAN par, iespējams, uzticamāko gāzes un plazmas griezēju ražotāju pasaulē, kas spēj patstāvīgi izgatavot visas savas mašīnas sastāvdaļas. Izvēlē ir preces gan maziem, gan lieliem ražotājiem. Iekārtu un patērējamo detaļu cenas ir zemas, jo AJAN iekārtu ražo pilnībā pats. Turklāt ražotājs norādījis, ka visi soliņi, kas ir bijuši ekspluatācijā kopš pirmsākumiem (arī 40 gadus veci) un ir pienācīgi kopti, joprojām strādā.

Ja jums ir kādi jautājumi par gāzes un plazmas griezējiem cauruļu un profilu apstrādei, droši sazinieties ar mūsu speciālistiem. Kopā mēs atradīsim piemērotu risinājumu Jūsu uzņēmumam.

Vispārīgā kontaktinformācija

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pārdošana:(+372) 56 66 88 24Apkope:(+372) 657 9682Grāmatvedība:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Location