(

Lāzergriešana

Kas ir lāzergriešana un kā to dara?

Lāzergriešana izmanto jaudīgu lāzeru, ko kontrolē optika un datora ciparvadība (CNC), lai virzītu starojumu caur materiālu. Lāzergriešanu var izmantot daudzu materiālu apstrādei, sākot no koka, metāla, saplākšņa, alumīnija u.c. Parasti lāzergriešanas procesā tiek izmantota kustības kontroles sistēma, kas seko CNC vai G-koda modelim, kas jāgriež uz materiāla. Fokusētais lāzera stars sadedzina, izkūst, iztvaiko vai eksplodē, saskaroties ar gāzes plūsmu, kā rezultātā tiek iegūta augstas kvalitātes virsma ar gatavu malu.

Lāzera starojumu rada, stimulējot materiālus griezt ar lāzeru, izmantojot elektriskās izlādes vai lampas noslēgtā traukā.

Mūsdienās lielākā daļa rūpniecisko lokšņu metāla lāzergriešanas tiek veikta, izmantojot divu veidu lāzerus: CO2 un šķiedru lāzerus. Vairāk par CO2 un šķiedru lāzeriem varat lasīt, klikšķinot ŠEIT.

Nordcity Center piedāvā lāzergriezējus lokšņu metālam, kā arī caurulēm un profiliem. Lokšņu metāla lāzergriešanai piedāvājam iekārtas no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Durma un Balliu, kuriem ir vairāk nekā divu gadu desmitu pieredze metālapstrādes iekārtu jomā. Cauruļu lāzergriešanai ir pieejami Durma un HSG Laser cauruļu lāzeri.

Kāda ir atšķirība starp lokšņu metāla un cauruļu un profilu lāzergriezējiem?

Pirmā lieta, kas atšķir cauruļu lāzergriešanu no lokšņu metāla lāzergriešanas, ir tāda, ka, apstrādājot cauruli, materiāls visā procesā pārvietojas pretēji tam, kas (parasti) notiek ar lokšņu metālu. Pēc iekraušanas un pārvietošanas uz griešanas zonu, caurule darbības laikā tiek pārvietota uz priekšu un atpakaļ, tā tiek griezta lielā ātrumā un ar dažādiem paātrinājumiem.

Vēl viena cauruļu lāzeru atšķirība salīdzinājumā ar lokšņu metāla lāzeriem ir milzīgais apstrādājamo formu, sekciju un profilu skaits (apstrādājamo materiālu daudzveidība un materiāla biezums ir diezgan līdzīgs lokšņu apstrādes iekārtām).

Apstrādājamie komponenti ir dažādi, sākot no apaļām, kvadrātveida vai taisnstūrveida caurulēm, kuras varēja apstrādāt iepriekšējās sistēmās, līdz sarežģītākām sastāvdaļām ar mainīgu biezumu un atvērtiem ieliektiem profiliem.

Ja jums ir kādi jautājumi par lokšņu metāla, cauruļu vai profilu lāzergriešanu, sazinieties ar mums. Mēs uzklausīsim jūsu problēmas un kopīgi piemeklēsim labāko iespējamo ierīci atbilstoši jūsu vēlmēm.

Vispārīgā kontaktinformācija

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pārdošana:(+372) 56 66 88 24Apkope:(+372) 657 9682Grāmatvedība:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Location