fbpx

Durma HD-TC 60170 lāzera griezējs

Cauruļu lāzera griešana ir īpaši izstrādāta uzņēmumiem, kas novērtē augstas kvalitātes profila un cauruļu griešana. Pilnībā automatizēta iekraušana un izlaišana operatoriem prasa mazāk laika un pūļu. Augsto tehnoloģiju šķiedras lāzerus ir viegli izmantot, uzturēt un apkalpot. Zobu griezuma un lineāro dzinēju vadības tehnoloģijas ļauj sasniegt 3G paātrinājumu. Pasaulē atzītie komponenti, ko izmanto DURMA šķiedras lāzeri, nodrošina pievienoto vērtību jūsu uzņēmumam. Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt mūsu klientiem kvalitāti, veiktspēju un efektivitāti.

Šķiedras lāzeri profilu un cauruļu griešanai ir ar jums šodien, rīt un mūžīgi.

  Cauruļu lāzera griezējs ir īpaši izstrādāts uzņēmumiem, kas novērtē augstas kvalitātes cauruļu (maks. diametrs 170 mm) un profilu (kvadrantmasas 120 mm un taisnstūra 100 x 150 mm) griezumu. Ar lāzera griešanas jaudu līdz 3 kW var sagriezt caurules un profilus ar materiāla biezumu no 0,5 mm līdz 10 mm. Pilnībā automātiska uzlāde un izlaišana nodrošina operatoram mazāk laika un pūļu.

  Pārvietojamās telpas darbina bezapkalpojoši, dinamiski un augstas veiktspējas AC servomotori. Lai atbrīvotu putekļus, kas rodas lāzera griešanas laikā, putekļu savākšanas filtrā tiek izmantota sūkšanas sistēma. Cauruļu un profilu automātiskā uzlādes sistēma ir konstruēta saskaņā ar principu, kas samazina materiāla sagatavošanas laiku, automātiskā cauruļu un profilu izplūdes sistēma apkopo sagrieztos materiālus kopā, neapturot mašīnu. Pateicoties mašīnas kompaktajai izgatavošanai, visas cauruļu un profilu iekraušanas/izgriešanas/izņemšanas darbības tiek veiktas ar mazāku telpas slāni un mazāku apstrādi. HD-TC lāzeri izceļas ar augstu darba ātrumu, augstas kvalitātes sastāvdaļām, efektivitāti un rūpniecisko dizainu.

  Zemas ekspluatācijas izmaksas

  Zemas enerģijas izmaksas

  Zemas izmaksas par komponentu

  Optimāls fokusa attālums visām biezuma daļām

  Apkopes bezdarbs

  Kompakts dizains, ātra uzstādīšana

  Stingra konstrukcija, augsta izturība

  Lāzera griešanas galva
  ProCutter ir pilns risinājums lāzera bāzētai griešanai kausējot plānus un vidēji biezus materiālus ar viļņa garumu apmēram 1 μm. Griežot ar liesmu iespējams apstrādāt arī biezākus materiālus, tajā pašā laikā saglabājot augstu kvalitāti. Griešanas galvas potenciāls ir optimāli piemērots produktivitātei, īpaši plakanas darba virsmas un cauruļu griešanas iekārtās, kurās inovatīvas tehnoloģijas tiek kombinētas ar sevi pierādījušiem konceptiem, tādējādi sasniedzot labāko iespējamo veiktspēju, elastīgumu un uzticamības līmeni.
  Automātiskās padeves sistēma
  Profili tiek pa vienam paņemti un novietoti uz ķēdes, sistēma pārvieto profilu augšu, satvērēji satver profilu un pārvieto pa ietveres asi un ietvere notur profilu.
  Profila garuma mērīšana
  Izmantojot servomotoru tiek nomērīts profila garums un informācija nosūtīta uz sistēmu.
  Cauruļu pārvietošanas sistēma
  Cauruļu pārvietošanas sistēma nodrošina, ka caurules tiek novietotas griešanai pareizā pozīcijā.
  Hidrauliskais profilu turētājs
  Tas var noturēt dažādus profilus izmantojot 4 skavas, kas darbojas neatkarīgi 2+2 režīmā. Pielāgojams hidrauliskais spiediens automātiski atbilstoši profila materiāla biezumam.
  Ķēdes pārvietošanas sistēma
  Ķēdes pārvietošanas sistēma tiek izmantota nerūsējošā tērauda, alumīnija, vara un citu cauruļu pārvietošanai bez skrāpējumiem.
  Z ass
  Z ass ar savu dinamisko veiktspēju nodrošina ātrāku griešanas procesu. Lāzera galva ar automātisku fokusēšanu novērš laika zudumus, kas rodas sagatavošanās fāzē.
  Automātiska padeves satvērēju sistēma
  Caurules, kas tiek ievietotas padeves ierīcē, tiek pārvietotas uz griešanas zonu un centrētas automātiski.
  Profilu atbalsta sistēma
  4 balsti ar servomotoriem nodrošina, ka padeve tiek veikta vienā līmenī ar hidraulisko ietveri. Hidrauliskajai ietverei pārvietojoties pa profila X1 asi, balsti tiek atlaisti viens pēc otra pirms tiem pietuvojas hidrauliskā ietvere.
  Šļakatu novēršanas sistēma
  Šļakatu novēšanas sistēma tiek izmantota, lai novērstu griešanas vietā radušos izdedžu nonākšanu uz pretējās profila virsmas. Atskarpes, kas pielīp pie iekšējās profila virsmas izraisa kvalitātes samazināšanos un rada nepieciešamību veikt iekšējo virsmu tīrīšanu. Abas šīs problēmas tiek novērstas izmantojot šļakatu novēršanas sistēmu.
  Automātiskā noņemšanas sistēma
  Noņemšanas mezgla balsta mehānisma augstumu kontrolē servomotori un notur profilu griešanas laikā.
  4 un 6 m opcijas. Priekšējā un aizmugurējā balsta opcijas.
  Noņemšanas galds var tikt izmantots cauruļu noņemšanai izmantojot tā divvirziena kustību.
  Šuves noteikšanas sensors.
  Šuves noteikšanas sensors tiek pievienots HDTC iekārtām, lai noteiktu cauruļu ar šuvēm
  ievietošanu iekārtā un sniedz iespēju rotēt operatora veikto griezumu jebkurā leņķī.
  Centrēšanas sistēma ar lāzera sensoriem
  Jaunā lāzeru sensoru centrēšanas sistēma sniedz iespēju HDTC iekārtām kontrolēt profila izmēru un neregulāru struktūru pirms vai griešanas laikā.