fbpx

Durma HD-TC 60220 lāzera griezējs

Cauruļu griešanas lāzers ir īpaši izstrādāts uzņēmumiem, kas cenšas nodrošināt augstas kvalitātes profilu un cauruļu griešanu. Pilnībā automātiska padeve un noņemšana atvieglo operatora darbu un samazina nepieciešamo laiku darba veikšanai. Augsto tehnoloģiju šķiedras lāzers ir vienkārši lietojams un viegli apkalpojams. Statņa un zobratu lineārās motoru kustības tehnoloģijas ļauj sasniegt lielisku 3G paātrinājumu. Visā pasaulē atzītas komponentes, kas tiek izmantotas DURMA šķiedras lāzera iekārtās, palīdzēs jūsu uzņēmumam gūt papildu vērtību. Mēs vienmēr cenšamies sniegt saviem klientiem kvalitāti, veiktspēju un efektivitāti.
Profilu un cauruļu griešanas šķiedras lāzers ir ar jums šodien, būs rīt un arī turpmāk.

  Profilus ar diametru līdz 220 mm var pusautomātiski uzlādēt, un profilus ar diametru līdz 170 mm var automātiski uzlādēt.

  Asu kustību nodrošina bezapkopes dinamiski un augstas veiktspējas AC servo motori. Lāzera griešanas laikā radušos putekļu savākšanai tiek izmantots vakuuma nosūcējs ar filtru. Automātiskā cauruļu un profilu padeves sistēma ir izstrādāta tā, lai maksimāli samazinātu materiāla sagatavošanai nepieciešamo laiku, savukārt noņemšanas sistēma spēj savākt sagriezto materiālu bez iekārtas apstādināšanas. Pateicoties kompaktajam dizainam, visas cauruļu un profilu padeves/griešanas/noņemšanas darbības tiek veiktas taupot laiku un vietu.
  HD-TC lāzers atšķiras no konkurentiem ar ātrumu, augstas kvalitātes komponentēm, efektivitāti un industriālu dizainu.

  Zemas darbības izmaksas
  Zems enerģijas patēriņš
  Zemas izmaksas uz detaļu
  Optimizēta fokusa distance visām biezuma vērtībām Bezapkopes darbība
  Kompakts dizains, ātra instalācija
  Izturīgs korpuss, augsta uzticamība

  Priekšpusē un aizmugurē izkraušanas iespējas

   

  Lāzera griešanas galva
  ProCutter ir pilns risinājums lāzera bāzētai griešanai kausējot plānus un vidēji biezus materiālus ar viļņa garumu apmēram 1 μm. Griežot ar liesmu iespējams apstrādāt arī biezākus materiālus, tajā pašā laikā saglabājot augstu kvalitāti. Griešanas galvas potenciāls ir optimāli piemērots produktivitātei, īpaši plakanas darba virsmas un cauruļu griešanas iekārtās, kurās inovatīvas tehnoloģijas tiek kombinētas ar sevi pierādījušiem konceptiem, tādējādi sasniedzot labāko iespējamo veiktspēju, elastīgumu un uzticamības līmeni.
  Automātiskās padeves sistēma
  Profili tiek pa vienam paņemti un novietoti uz ķēdes, sistēma pārvieto profilu augšu, satvērēji satver profilu un pārvieto pa ietveres asi un ietvere notur profilu.
  Profila garuma mērīšana
  Izmantojot servomotoru tiek nomērīts profila garums un informācija nosūtīta uz sistēmu.
  Cauruļu pārvietošanas sistēma
  Cauruļu pārvietošanas sistēma nodrošina, ka caurules tiek novietotas griešanai pareizā pozīcijā.
  Hidrauliskais profilu turētājs
  Tas var noturēt dažādus profilus izmantojot 4 skavas, kas darbojas neatkarīgi 2+2 režīmā. Pielāgojams hidrauliskais spiediens automātiski atbilstoši profila materiāla biezumam.
  Ķēdes pārvietošanas sistēma
  Ķēdes pārvietošanas sistēma tiek izmantota nerūsējošā tērauda, alumīnija, vara un citu cauruļu pārvietošanai bez skrāpējumiem.
  Z ass
  Z ass ar savu dinamisko veiktspēju nodrošina ātrāku griešanas procesu. Lāzera galva ar automātisku fokusēšanu novērš laika zudumus, kas rodas sagatavošanās fāzē.
  Automātiska padeves satvērēju sistēma
  Caurules, kas tiek ievietotas padeves ierīcē, tiek pārvietotas uz griešanas zonu un centrētas automātiski.
  Profilu atbalsta sistēma
  4 balsti ar servomotoriem nodrošina, ka padeve tiek veikta vienā līmenī ar hidraulisko ietveri. Hidrauliskajai ietverei pārvietojoties pa profila X1 asi, balsti tiek atlaisti viens pēc otra pirms tiem pietuvojas hidrauliskā ietvere.
  Šļakatu novēršanas sistēma
  Šļakatu novēšanas sistēma tiek izmantota, lai novērstu griešanas vietā radušos izdedžu nonākšanu uz pretējās profila virsmas. Atskarpes, kas pielīp pie iekšējās profila virsmas izraisa kvalitātes samazināšanos un rada nepieciešamību veikt iekšējo virsmu tīrīšanu. Abas šīs problēmas tiek novērstas izmantojot šļakatu novēršanas sistēmu.
  Automātiskā noņemšanas sistēma
  Noņemšanas mezgla balsta mehānisma augstumu kontrolē servomotori un notur profilu griešanas laikā.
  4 un 6 m opcijas. Priekšējā un aizmugurējā balsta opcijas.
  Noņemšanas galds var tikt izmantots cauruļu noņemšanai izmantojot tā divvirziena kustību.
  Šuves noteikšanas sensors.
  Šuves noteikšanas sensors tiek pievienots HDTC iekārtām, lai noteiktu cauruļu ar šuvēm
  ievietošanu iekārtā un sniedz iespēju rotēt operatora veikto griezumu jebkurā leņķī.
  Centrēšanas sistēma ar lāzera sensoriem
  Jaunā lāzeru sensoru centrēšanas sistēma sniedz iespēju HDTC iekārtām kontrolēt profila izmēru un neregulāru struktūru pirms vai griešanas laikā.