(

Liekšanas soliņi

Metāla locīšana ir process, kurā tiek mainīta metāla caurules vai lokšņu metāla forma, pieliekot tai spēku. Spēka pielietošana liek komponentam saliekties noteiktā leņķī, kā rezultātā tiek iegūta vēlamā forma, bieži vien “V” vai “U” forma. Preses bremze ir instruments, ko izmanto, lai saliektu metāla loksni, un to darot, tiek izmantota štancēšana un kalšana. Lai gan var šķist pašsaprotami apturēt liekšanas mašīnu, precizitātes saglabāšana visa procesa laikā var būt sarežģīta. Ir vairāki dažādi stenda presēšanas bremžu veidi, kas komponentam pieliek dažādus spēka līmeņus. Piemēram, mehāniskās, pneimatiskās, hidrauliskās un CNC.

Mehāniskā liekšanas mašīna

Šādas bremžu konstrukcijas dēļ stenda presē tā nav piemērota izvēle gaisa locīšanai. Divas galvenās mehāniskās liekšanas mašīnas priekšrocības ir ātrums un precizitāte, bet citas iekārtas ir drošākas un vieglāk lietojamas, piemēram, CNC iekārtas.

Pneimatiskā liekšanas mašīna

Šajā ierīcē gaisa plūsmas nodrošināšanai tiek izmantots kompresors. Pneimatisko presēšanas bremzi bieži izmanto, ja nepieciešams mazāks spiediens. Iekārtu vislabāk izmantot arī nelielu metāla detaļu locīšanai.

Hidrauliskā liekšanas mašīna

Hidrauliskās liekšanas mašīnas bieži izmanto jaunākās tehnoloģijas un ir vislabāk piemērotas precīzai lokšņu metāla liekšanai, padarot hidrauliskās mašīnas par populāru izvēli lokšņu metāla un cauruļu liekšanai.

CNC liekšanas mašīna

Šīs iekārtas sniedz ļoti precīzus rezultātus un var apstrādāt ļoti dažāda biezuma un izmēra metāla plāksnes un caurules. Turklāt CNC mašīnām nav īpaši nepieciešama cilvēka klātbūtne un tik lielas zināšanas par iekārtas darbības principiem, jo ​​CNC liekšanas mašīna lielāko daļu darba veic automātiski.

Nordcity piedāvā lokšņu metāla liekšanas mašīnas, kā arī cauruļu un profilu apstrādi. Izpētiet mūsu izvēli un sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi. Palīdzēsim atrast Jūsu uzņēmumam labāko iespējamo liekšanas mašīnu, kas atbilstu uzņēmuma darba apjomiem un citiem svarīgiem faktoriem.

Vispārīgā kontaktinformācija

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pārdošana:(+372) 56 66 88 24Apkope:(+372) 657 9682Grāmatvedība:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Location