Lāzergriešanas iekārta HD-FS – šķiedras lāzera

Lāzergriešanas iekārta HD-FS sērijas – šķiedras lāzera

HD-FS Smart lāzeri ir izstrādāti līdzīgi kā HD-F sērijas lāzeri, izmantojot tās pašas komponentes. Tas ir īpaši izstrādāts, lai aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas Situācijās, ja nav nepieciešams atspoles galds, materiāla uzlikšana un noņemšana ir pavisam vienkārša. HD-FS šķiedras lāzers atšķiras no konkurentiem ar ātrumu, augstas kvalitātes komponentēm, efektivitāti un industriālu dizainu.

HD-FS sērijas šķiedras lāzers ir ar jums šodien, būs rīt un arī turpmāk.

HD-FS Smart lāzeri ir izstrādāti līdzīgi kā HD-F sērijas lāzeri, izmantojot tās pašas komponentes.
Tas ir īpaši izstrādāts, lai aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas
Šķiedras lāzeri izmanto inovatīvus risinājumus
Perfekts rezultāts plašam materiālu klāstam
Efektīva gan plānu, gan biezu materiālu griešana
Zemas investīcijas un darbības izmaksas
Moderns un kompakts dizains
Ātrs serviss pateicoties attālinātai kontrolei

Atšķirībā no oglekļa monoksīda (CO) lāzeriem, šķiedras lāzers ir ātrāks un efektīvāks. Augsto tehnoloģiju šķiedras lāzers ir vienkārši lietojams un viegli apkalpojams. Visā pasaulē atzītas komponentes, kas tiek izmantotas DURMA šķiedras lāzera iekārtās, palīdzēs jūsu uzņēmumam gūt papildu vērtību. Statņa un zobratu lineārās motoru kustības tehnoloģijas ļauj sasniegt lielisku 3G paātrinājumu. Mēs vienmēr cenšamies sniegt saviem klientiem kvalitāti, veiktspēju un efektivitāti. DURMA šķiedras lāzeri ir nepārspēti korpusa izturības, perfektas filtrēšanas sistēmas, kompakta dizaina, efektivitātes un lietošanas ērtības ziņā.

HD-FS Fiber Laser
HDFS 3015
X ass3100mm
Y ass1550mm
Z ass125mm
Maksimālais loksnes izmērs3048×1524mm
ass Loksnes svars200Kg/m²
Statīvi un zobratu pārnesums
X ass100m/min.
Y ass120m/min.
Sinhroni158m/min.
Paātrinājums16m/s²
Pozīcijas precizitāte±0,05mm
Atkārtojamība±0,05mm

ProCutter ir pilns risinājums lāzera bāzētai griešanai kausējot plānus un vidēji biezus materiālus ar viļņa garumu apmēram 1 μm. Griežot ar liesmu iespējams apstrādāt arī biezākus materiālus, tajā pašā laikā saglabājot augstu kvalitāti. Griešanas galvas potenciāls ir optimāli piemērots produktivitātei, īpaši plakanas darba virsmas un cauruļu griešanas iekārtās, kurās inovatīvas tehnoloģijas tiek kombinētas ar sevi pierādījušiem konceptiem, tādējādi sasniedzot labāko iespējamo veiktspēju, elastīgumu un uzticamības līmeni. Sevi pierādījušu tehnoloģiju un optimizēta dizaina kombinācija ļauj darboties ar līdz pat 10 kW jaudas lāzera jaudu tuvu infrasarkanajam diapazonam, kas ļauj samazināt iekārtas izmērus un svaru. Robusts un putekļu aizsargāts korpuss nodrošina ilgu laiku starp apkalpošanas reizēm un ļauj iekšējām detaļām sasniegt līdz pat 4.5 G lielu paātrinājumu, tādējādi nodrošinot efektīvu griešanas darbību. Augstas kvalitātes optika un ražošanas laikā ievērotie augstākie kvalitātes standarti ļauj nodrošināt optimālu lāzera stara vadību un formēšanu, saglabājot augstus fokālās pozicionēšanas rādītājus pat pie lielas lāzera jaudas.