fbpx

Metāla lentzāģis IMET BS 300/60 SHI

IMET BS 300/60 SHI hidrauliskais pusautomātiskais lentzāģis

Hidrauliskais pusautomātiskais lentzāģis griezumiem no 0° līdz 60° pa kreisi. Manuālas spailes ar ātro satveršanu. Viegla apstāšanās 0°, 45°, 60° pa kreisi. Asmens vadotnes ar cietmetāla spilventiņu, papildu gultni asmens izlīdzināšanai.
Čuguna zāģa rāmis ar cilindrisku atdalījumu, trīši 320 mm diametrā. Asmens aizsargs, kas ļauj viegli un ātri nomainīt asmeni. Griešanas kapacitāte: apaļam materiālam līdz 255 mm, kvadrātveida līdz 240 mm, taisnstūrveida līdz 300 × 180 mm.

   

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Mikroslēdzis griezuma beigu punktā BS 300

  Visiem pusautomātiskajiem un automātiskajiem zāģiem griezuma beigu punkts tiek noregulēts ar sviru, kas akctivizē vieglās pozicionēšanas mikroslēdzi.

   

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  Ruļļu galdi RTP BS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, garuma atduri un motorizētu detaļas pārvietošanu, kas ļauj plānot 10 dažādus garumus izmantojot PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  IMET BS 300/60 SHI
  Laukuma leņķa zāģis ° 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 255 / 240 / 300 x 180
  Asmens izmēri mm. 2765 x 27 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 1.5 / 1.8
  Asmens ātrums RPM 35/70
  Izmēri (P x G x A) mm. 1050 x 1700 x 1860
  Darba galda augstums mm. 940
  Svars Kg 320
  Darbības tips Pusautomātiskā hidraulika
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam