fbpx

Metāla lentzāģis IMET BS 350 SHI

IMET BS 350 SHI Hidrauliskais pusautomātiskais lentzāģis

Hidrauliskais pusautomātiskais lentzāģis, leņķa zāģēšanai no 0° līdz 60° pa kreisi un no 0° līdz 45° pa labi. Hidrauliskās spailes ar regulējamām vadotnēm, var brīvi pārvietoties blakus galda virsmai ar ātru kustību un iespīlēšanu.
Viegla apstāšanās 0°, 45°, 60° pa kreisi un 45° pa labi. Asmens sprieguma regulēšana no zāģa rāmja priekšpuses, ko jāpārbauda ar gala gājienu. Asmens vadotnes ar cietmetāla spilventiņu, papildu gultni asmens izlīdzināšanai.
Čuguna zāģa rāmis ar cilindrisku atdalījumu, trīši 360 mm diametrā. Mehāniska ierīce (pozīcijas sensors), kas ļauj zāģa rāmim ātri nolaisties uz materiāla un automātiski noteikt griešanas sākuma punktu.
Griešanas kapacitāte: apaļam materiālam līdz 255 mm, kvadrātveida līdz 240 mm, taisnstūrveida līdz 300 × 180 mm.

   

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Kolonnas SHI

  Visi Imet zāģi ir veidoti tā, lai kolonnu varētu pārvietot ar autokrāvēju.

  Hidrauliskas vertikālas spailes BS 350 SHI PAPILDAPRĪKOJUMS

  BS 350 (tikai SHI) modeļa zāģiem iespējams pasūtīt vertikālo hidraulisko virzuli, ko kontrolē galveno spaiļu vertikālā kustība.

  Novietojuma sensors BS 350

  Visiem mūsu pusautomātiskajiem un automātiskajiem zāģiem griezuma sākuma punkts tiek automātiski noteikts ar pozicionēšanas sensoru.

  Kājas pedāļa vadība PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma pusautomātiskās zāģēšanas ierīces var aprīkot ar kājas pedāļa vadību.

   

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  Ruļļu galdi RTP BS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, garuma atduri un motorizētu detaļas pārvietošanu, kas ļauj plānot 10 dažādus garumus izmantojot PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  IMET BS 350 SHI
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 305 / 260 / 350 x 200
  Asmens izmēri mm. 3370 x 27 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 1.5/2.2 or 2.2 ESC
  Asmens ātrums RPM 37/74
  Izmēri (P x G x A) mm. 1480 x 1700 x 1900
  Darba galda augstums mm. 940
  Svars Kg 650
  Darbības tips Pusautomātiskā hidraulika
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam