fbpx

Metāla lentzāģis IMET BS 400 SHI

IMET BS 400 SHI pusautomātiskais hidrauliskais lentzāģis

Pusautomātiskais hidrauliskais lentzāģis vidēju un lielu tērauda konstrukciju leņķa griešanai līdz 60° pa kreisi un 45° pa labi. Hidrauliskās spailes ar regulējamām vadotnēm, var brīvi pārvietoties blakus galda virsmai ar ātru kustību un iespīlēšanu.
Viegla apstāšanās 0°, 45°, 60° pa kreisi un 45° pa labi. Asmens sprieguma regulēšana no zāģa rāmja priekšpuses, ko jāpārbauda ar gala gājienu. Asmens vadotnes ar cietmetāla spilventiņu, papildu gultni asmens izlīdzināšanai.
Čuguna zāģa rāmis ar cilindrisku atdalījumu, trīši 360 mm diametrā. Mehāniska ierīce (pozīcijas sensors), kas ļauj zāģa rāmim ātri nolaisties uz materiāla un automātiski noteikt griešanas sākuma punktu.
Plata darbvirsma 460 mm diametrā ar rotējošu galda integrāli ar zāģa rāmi, lai novērstu iezāģēšanu galdā, rotācija uz atdurgultņa ar iepriekš noslogotu vilces gultni.
Griešanas kapacitāte: apaļam materiālam līdz 310 mm, kvadrātveida līdz 280 mm, taisnstūrveida līdz 400 × 250 mm.

   

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Kolonnas SHI

  Visi Imet zāģi ir veidoti tā, lai kolonnu varētu pārvietot ar autokrāvēju.

  Hidrauliskas vertikālas spailes BS 350 SHI PAPILDAPRĪKOJUMS

  BS 350 (tikai SHI) modeļa zāģiem iespējams pasūtīt vertikālo hidraulisko virzuli, ko kontrolē galveno spaiļu vertikālā kustība.

  Novietojuma sensors BS 400

  Visiem mūsu pusautomātiskajiem un automātiskajiem zāģiem griezuma sākuma punkts tiek automātiski noteikts ar pozicionēšanas sensoru.

  Kājas pedāļa vadība PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma pusautomātiskās zāģēšanas ierīces var aprīkot ar kājas pedāļa vadību.

   

  Ruļļu galdi KS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē, izgatavoti no elektriski metināta 1,5 metrus gara tērauda rāmja, atbalsta aizsargi un pamatne. Tie paredzēti nostiprināšanai uz grīdas ar iespējamu augstuma regulēšanu.

  Ruļļu galdi RTP

  Ielādes-izlādes galdi ar motorizētu garuma atduras kustību, ar iespēju plānot 10 dažādus garumus caur PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  Ruļļu galdi RTL

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla noņemšanas pusē, garuma atdura un mērījumu nolasīšana LCD displejā, garuma atdura slīd pa recirkulācijas vadotni, kas ir pieejamas izmēros no 3 metriem.

  IMET BS 400 SHI
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 310 / 280 / 400 x 250
  Asmens izmēri mm. 4020 x 34 x 1.1
  Asmens motora jauda KW 1.5/2.2 or 2.2 ESC
  Asmens ātrums RPM 37/74
  Izmēri (P x G x A) mm. 1530 x 1790 x 2240
  Darba galda augstums mm. 940
  Svars Kg 680
  Darbības tips Pusautomātiskā hidraulika
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam