fbpx

Pusautomātiskais dubulto kolonnu lentzāģis H 700

IMET H 700 pusautomātiskais dubulto kolonnu lentzāģis

Pusautomātiskais hidrauliski vadām dubultais kolonnu lentzāģis tikai taisniem griezumiem. Īpaši projektēts profilu, siju, cauruļu un cietmateriālu griešanai. Jauna dizaina metināta tērauda arka un bieza konstrukcijas daļa nodrošina darbību bez vibrācijas un trokšņa. Zāģa rāmja kustība uz lineāras recirkulācijas vadotnes. Atšķirībā no parastajām iekārtām, slīpais zāģa rāmis ļauj zāģa asmenim brīvi un viegli griezt cauri konstrukcijas daļai, neradot vibrācijas, liekšanos vai zāģēšanas ātruma palēnināšanos. Reģistrējamas lenšu vadotnes ar cietiem metāla atbalstiem un vadāmiem gultņiem. Mobilā lentes vadotne tiek automātiski turēta pie griešanas zonas. Elektronisks invertors mainīgam asmens ātrumam. Vadības konsole ir pārvietojama lietderīgai un drošai pozicionēšanai, aprīkota ar jaudas un ātruma regulēšanu. Tiek nodrošināts tīrs griezums, pateicoties standarta dzesēšanas sistēmai ar minimālu eļļošanu, lai sagrieztu garas caurules un profilus bez dzesēšanas šķidruma sūces. Griešanas kapacitāte pie 90°: apaļiem materiāliem 520 mm, kvadrāta 450 mm, taisnstūra 680 x 400.

   

  Mobilā asmens vadotne

  Mūsu zāģēšanas iekārtām mobilā asmens vadotne tiek automātiski turēta saskarē ar griešanas punktu.

  Mobilā konsole

  Imet zāģi standartā ir aprīkoti ar mobilo konsoli ērtai pozicionēšanai atkarībā no veicamā darba.

   

  Ruļļu galdi KS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē, izgatavoti no elektriski metināta 1,5 metrus gara tērauda rāmja, atbalsta aizsargi un pamatne. Tie paredzēti nostiprināšanai uz grīdas ar iespējamu augstuma regulēšanu.

  Ruļļu galdi RTL

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla noņemšanas pusē, garuma atdura un mērījumu nolasīšana LCD displejā, garuma atdura slīd pa recirkulācijas vadotni, kas ir pieejamas izmēros no 3 metriem.

  Ruļļu galdi RTP

  Ielādes-izlādes galdi ar motorizētu garuma atduras kustību, ar iespēju plānot 10 dažādus garumus caur PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  Ruļļu galdi ar motorizētiem ruļļiem RTR

  Ruļļu galdi ar motorizētiem ruļļiem, kas paredzēti lietošanai gan materiāla uzlikšanas, gan noņemšanas pusē, ko vada zobrati, ķēde un invertora vadīts elektromotors; ruļļu galdu vadība tiek veikta ar manuālo spiedpogu paneli, kurā ir: kustības ātruma regulators, kustības virziena regulators, avārijas apstāšanās poga, galdu vienlaicīgas vai atsevišķas darbības poga. To iespējams papildināt ar metramēru, manuālu pozicionēšanu ar digitālu nolasīšanu vai motorizēto versiju. Motorizētajā versijā iespējams saglabāt atmiņā līdz pat 10 dažādiem garumiem caur PLC. Pozīcijas sensors, lai palēninātu materiāla kustību un nodrošinātu griezuma garumu precizitāti. Darbība: pēc materiāla uzlikšanas-nolikšanas galda virzību, operators ar pogām pārvieto materiālu, kas garuma atduras tuvumā automātiski palēnina gaitu līdz noteiktajam garumam.

   

  Vertikālie ruļļi RTSKS

  Ja zāģim tiks uzmontēta saišķu griešanas iekārta, ieteicams pieprasīt vertikālos ietveršanas ruļļus griežamajam materiālam.

  H 700
  Laukuma leņķa zāģis ° 90
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 520 / 450 / 680 x 400
  Griešanas kapacitāte pie 90°: taisnstūra ar griešanas saišķi mm. 500 x 400
  Asmens izmēri mm. 5870 x 34 x 1.1
  Asmens slīpums ° 10
  Asmens motora jauda KW 3
  Asmens ātrums mt/min. 15÷100
  Motora hidrauliskais elements KW 0.75
  Hidrauliskā elementa tvertnes kapacitāte Litri 20
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 3
  Izmēri (P x G x A) mm. 1100 x 3300 x 2500
  Darba galda augstums mm. 900
  Svars Kg 1900
  Darbības tips Pusautomātiskā hidraulika
  Piemērots griešanai: Tērauds / čuguns / sakausējumi