fbpx

Pusautomātiskais dubulto kolonnu lentzāģis H 800

IMET H 800 pusautomātiskais dubulto kolonnu lentzāģis

Pusautomātiskais hidrauliski vadām dubultais kolonnu lentzāģis tikai taisniem griezumiem. Īpaši projektēts profilu, siju, cauruļu un cietmateriālu griešanai.
Jauna dizaina metināta tērauda arka un bieza konstrukcijas daļa nodrošina darbību bez vibrācijas un trokšņa. Zāģa rāmja kustība uz lineāras recirkulācijas vadotnes. Atšķirībā no parastajām iekārtām, slīpais zāģa rāmis ļauj zāģa asmenim brīvi un viegli griezt cauri konstrukcijas daļai, neradot vibrācijas, liekšanos vai zāģēšanas ātruma palēnināšanos. Reģistrējamas lenšu vadotnes ar cietiem metāla atbalstiem un vadāmiem gultņiem. Mobilā lentes vadotne tiek automātiski turēta pie griešanas zonas. Elektronisks invertors mainīgam asmens ātrumam. Vadības konsole ir pārvietojama lietderīgai un drošai pozicionēšanai, aprīkota ar jaudas un ātruma regulēšanu. Tiek nodrošināts tīrs griezums, pateicoties standarta dzesēšanas sistēmai ar minimālu eļļošanu, lai sagrieztu garas caurules un profilus bez dzesēšanas šķidruma sūces. Griešanas kapacitāte pie 90°: apaļiem materiāliem 520 mm, kvadrāta 450 mm, taisnstūra 680 x 400.

   

  Asmens nospriegošana KTECH

  Asmeņu spriegošana caur elektromehānisku sistēmu, ko kontrolē mašīnas CNC.

  Mobilā asmens vadotne K

  Zāģēšanas iekārtām mobilā asmens vadotne tiek automātiski turēta saskarē ar griešanas punktu ar gāzes virzuli. Standartā iekārtas aprīkotas ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļakstīšanās.

  Ruļļu galdi KTECH

  Materiāla uzlikšanas/noņemšanas ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, papildināms ar mērīšanas sistēmu. Lūdzu, sazinieties, lai saņemtu papildu tehnisko informāciju.

  H 800
  Laukuma leņķa zāģis°90
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūramm.680 / 640 / 820 x 610
  Griešanas kapacitāte pie 90°: taisnstūra ar griešanas saišķimm.800 x 350
  Asmens izmērimm.7260 x 41 x 1.3
  Asmens slīpums°5
  Asmens motora jaudaKW5.5
  Asmens ātrumsmt/min.15÷100
  Motora hidrauliskais elementsKW1.5
  Hidrauliskā elementa tvertnes kapacitāteLitri20
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpumsLitri3
  Izmēri (P x G x A)mm.1550 x 3600 x 2700
  Darba galda augstumsmm.815
  SvarsKg3100
  Darbības tipsPusautomātiskā hidraulika
  Piemērots griešanai:Tērauds / čuguns / sakausējumi