fbpx

Cauruļu griešanas līnija HGG SPC 660-1200 RB

HGG Cauruļu griešanas līnija; rullīšu pamatne ar peldošo ietveri SPC 660- 1200 RB

SPC 660–1200 cauruļu griešanas līnija apvieno ruļļu pamatnes principu netraucētai materiāla plūsmai, vienlaikus kontrolējot materiāla rotāciju ar peldošo ietveri, kas reģistrē lineāro nobīdi.

  Nepārtraukta materiāla plūsma
  Šī SPC 660–1200 RB iekārta apvieno nepārtrauktu materiāla plūsmu ar ārkārtēju precizitāti. Materiāls tiek ielādēts uz padeves amortizatora galda, materiāla garumi tiek padoti griešanas zonā. Pabeigtās detaļas pēc tam tiek padotas uz konveijera amortizatora galdu tālākai apstrādei.
  Perfektas griezuma formas
  Tā vietā, lai materiāla noturēšanai vietā izmantotu ārkārtīgu spēku, lineārā kustība tiek izmērīta un kompensēta procesa laikā. Progresīvs mehāniskais dizains un CNC asi vadošā kontrole nodrošina īpaši precīzu griezumu katru reizi.
  CAD dati uz iekārtu
  Vēl svarīgāk ir izmantot datus, kas jau ir ievadīti CAD modelī. SPC 660–1200 RB ir aprīkots ar iebūvētu programmatūras komplektu, kas nodrošina saskarni jebkurai projektēšanas sistēmai, kura ģenerē NC datu failus.

  Kādas ir jūsu lielākās raizes ražošanas procesā? Vai tā ir projekta sarežģītība, slikta ražošanas plūsmas pārvaldība, neefektīva materiālu apstrāde ar pārāk lieliem materiālu atkritumiem, kontroles zudums pār ekspluatācijas izdevumiem vai augsti kvalificētu metinātāju trūkums? Tad kā jūs risināsiet arvien stingrākās prasības un noteikumus, kas attiecas uz sametinātu konstrukciju projektiem?
  Tērauda konstrukcijas
  Apjomi un cauruļu izmēri atšķiras starp projektiem, pieprasot elastīgu cauruļu griešanas līniju, kas neļauj iekārtām atrasties dīkstāvē darbnīcā. Izmantojot tradicionālas metodes, ražotājs parasti var sagriezt 10-20 tonnas cauruļu dienā. Ar plazmas cauruļu griešanas līniju ražotājs var viegli sagriezt vairāk nekā 40 tonnas cauruļu dienā.
  Nozares lietojums: plazmas cauruļu griešana stadioniem, tiltiem, tematiskajiem parkiem, ekspo-centriem, lidostu konstrukcijām, iepirkšanās centriem, celtņiem, kopnēm.
  Procesu cauruļvadi
  HGG SPC 660–1200 RB cauruļu griešanas līnija var automatizēt un vienkāršot veidu, kā ražotāji uztur savas metināšanas kabīnes ar pietiekami daudz spoļu, kas piegrieztas tolerancei, neļaujot prasmīgiem metinātājiem tērēt laiku uzstādīšanai. Tipiska kolektora sagatavošana ar 82 slīpiem caurumiem parasti tiek samazināta no 26 stundām uz 2 stundām.
  Nozares lietojums: plazmas cauruļu griešana sliedēm, rāmjiem, spolēm, kolektoriem, cauruļvadiem, liektajām caurulēm, katliem, sprauslām.
  Jūrā
  Arvien vairāk jūras industriālo risinājumu ražotāju risina savus īso termiņu ražošanas izaicinājumus, automatizējot griešanas procesus. Manuāli ražotājs var parasti izgriezt helikopteru nolaišanās klāju no 95 caurulēm 240 stundās. Ar HGG cauruļu griešanas līniju ražotājs var sagriezt tās pašas 95 caurules mazāk nekā 40 stundās.
  Nozares lietojums: plazmas cauruļu griešana apvalkiem, domkratiem, helikopteru klājiem, balsta konstrukcijām, cauruļu statīviem, zemūdens kolektoru aizsargrāmjiem, laivu piestātnēm.
  Kuģubūve
  HGG 660–1200 RB cauruļu griešanas līnija automatizē un vienkāršo to, kā kuģu būvētavas nodrošina metināšanas kabīnes ar pietiekami daudz spolēm, kas sagrieztas līdz pielaidei. Tas arī ļauj profesionāliem metinātājiem lieki netērēt laiku montāžai. 15 sprauslu apstrāde tagad ir samazināta no stundām līdz 1 stundai.
  Nozares lietojums: plazmas cauruļu griešana sliedēm, rāmjiem, spolēm, kolektoriem, cauruļvadiem, liektajām caurulēm, katliem, sprauslām.

  SPC 660 RB 48 – 660 mm (2 – 26″) 8t
  SPC 1200 RB 75 – 1225 mm (3 – 48″) 12t