fbpx

Kontakti

 

Latvija/Lietuva:

Konstantin Timofejev
Pārdošanas inženieris

Tālrunis: +372 56 66 88 24
E-pasta adrese: konstantin@nordcity.ee

Apkope (oficiālais sadarbības partneris Nordcity Service SIA):

Janis Gailis
Latvijas un Lietuvas apkopes tehniķis

Telefon: +371 22 006 631
meil: janis@nordcity.eu

Igaunija:

Jüri Metsaorg
Pārdošanas direktors

Tālrunis: +372 56 668 823

E-pasta adrese: jyri@nordcity.ee

Vladimir Müürsepp
Īpaši projekti Pārdošanas vadītājs

Tālrunis: +372 56 999 079
E-pasta adrese: vladimir@nordcity.ee

Tarmo Talving
Pārdošanas inženieris / Ziemeļigaunija

Tālrunis: +372 56 668 819
E-pasta adrese: tarmo@nordcity.ee

Konstantin Timofejev
Pārdošanas inženieris / Dienvidigaunija

Tālrunis: +372 56 66 88 24
E-pasta adrese: konstantin@nordcity.ee

Apkope – mēs atbildēsim 24 stundu laikā:

Tõnis Kotkas
Pēcpārdošanas vadītājs (Lokšņu apstrāde)

Tālrunis: +372 657 9682
Tālrunis: +372 56 99 9076
E-pasta adrese: tonis@nordcity.ee

Mait Liivand
Pēcpārdošanas vadītājs (Skaidu apstrāde)

Tālrunis: +372 56 999 078
E-pasta adrese: mait.liivand@nordcity.ee

Tanel Talviste
Mašīnu daļas/Loģistika

Tālrunis: +372 657 9682
Tālrunis: +372 56 99 9077
E-pasta adrese: tanel@nordcity.ee

Mārketings

Rasmus Aukust
Mārketinga speciālists

Tālrunis: +372 54 290 973
E-pasta adrese: rasmus.aukust@nordcity.ee

Somija:

Aivar Kahr
Pārdošanas inženieris

Tālrunis: +372 56 668 819
E-pasta adrese: aivar.kahr@nordcity.fi

Tarmo Talving
Pārdošanas inženieris

Tālrunis: +372 56 668 819
E-pasta adrese: tarmo@nordcity.ee

Jüri Metsaorg
Pārdošanas direktors

Tālrunis: +372 56 668 823

E-pasta adrese: jyri@nordcity.ee

 

 

 

 

 

 

Administrācija:

Urmet Itse
CEO

E-pasta adrese: urmet@nordcity.ee

Jüri Metsaorg
Valdes loceklis

Tālrunis: +372 56 668 823

E-pasta adrese: jyri@nordcity.ee

Leili Rakaselg
Grāmatvedis

Tālrunis: +372 683 6414
E-pasta adrese: leili@nordcity.ee

 

Vispārīgā kontaktinformācija

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pārdošana:(+372) 56 66 88 24Apkope:(+372) 657 9682Grāmatvedība:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Location