fbpx

Kontakti

 

Latvija/Lietuva:

Toomas Kullerkup
Pardavimų departamento vadovas / Šiaurės Estija

Telefon: +372 53 456 967  / +372 56 668 819
meil: toomas.kullerkup@nordcity.ee

Janis Gailis
Latvijas apkopes tehniķis

Telefon: +371 22 006 631
meil: janis@nordcity.eu

Igaunija:

Toomas Kullerkup
Pārdošanas departamenta vadītājs / Ziemeļigaunija

Telefon: +372 53 456 967  / +372 56 668 819
meil: toomas.kullerkup@nordcity.ee

Apkope – mēs atbildēsim 24 stundu laikā:

Tõnis Kotkas
Pēcpārdošanas vadītājs (Lokšņu apstrāde)

Tālrunis: +372 657 9682
Tālrunis: +372 56 99 9076
E-pasta adrese: tonis@nordcity.ee

Mait Liivand
Pēcpārdošanas vadītājs (Skaidu apstrāde)

Tālrunis: +372 56 999 078
E-pasta adrese: mait.liivand@nordcity.ee

Tanel Talviste
Mašīnu daļas/Loģistika

Tālrunis: +372 657 9682
Tālrunis: +372 56 99 9077
E-pasta adrese: tanel@nordcity.ee

Mārketings

Rasmus Aukust
Mārketinga speciālists

Tālrunis: +372 54 290 973
E-pasta adrese: rasmus.aukust@nordcity.ee

Somija:

Toomas Kullerkup
Pārdošanas departamenta vadītājs / Ziemeļigaunija

Telefon: +372 53 456 967  / +372 56 668 819
meil: toomas.kullerkup@nordcity.ee

 

 

 

 

 

 

Administrācija:

Urmet Itse
CEO

E-pasta adrese: urmet@nordcity.ee

Leili Rakaselg
Grāmatvedis

Tālrunis: +372 683 6414
E-pasta adrese: leili@nordcity.ee

 

Nordcity centrs skaitļos

1000+

uzstādītās metālapstrādes mašīnas

125+

darbinieku profesionālā pieredze

800+

apmierināti klienti

8

tehniskās apkopes komandas locekļi

Mūsu iekārtas izmanto

Vispārīgā kontaktinformācija

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pārdošana:(+372) 56 66 88 24Apkope:(+372) 657 9682Grāmatvedība:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Atrašanās vieta

Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!