Liekšanas mašīnas cauruļu un profilu apstrādei

Trīs pazīstamu ražotāju Durma, Herber un Cesurbend lieces mašīnu klāsts cauruļu un profilu apstrādei ir ārkārtīgi daudzpusīgs un pilnībā aptver šīs kategorijas produktu klāstu.

Dažādas ierīces ļauj izliekt dažādus profilus un caurules gan karstā, gan aukstā veidā. Gan Herber, gan Cesurbend savā produktu klāstā ir ar ciparvadības CNC soli, un tie ir paredzēti sērijveida ražošanai.

Cauruļu liekšana ir viens no galvenajiem apstrādes procesiem, ko pat nozares pārstāvji dažkārt uzskata par pašsaprotamu. Caurules liekšana tiek saprasta kā jebkurš metāla formēšanas process, kura galvenais mērķis ir jaunas caurules formas veidošana. Liekšanas procesu var fiksēt ar fiksētu vai brīvu formu.

Kad caurule ir pabeigta, tai parasti ir jāveic pēcražošanas darbības, lai no jauna izgatavotā caurule kļūtu par lietojamu produktu. Liekšana ir viena no visizplatītākajām cauruļu pēcapstrādes procedūrām. Caurules var izliekt manuāli vai automātiski ar CNC liekšanas mašīnu. Cauruļu liekšana ir apstrādes tehnika, ko izmanto dažādos metāla formēšanas procesos, lai palielinātu iekārtu produktivitāti. Cauruli var saliekt dažādos virzienos un dažādos leņķos.

Atkarībā no konkrētās lieces procedūras izejmateriāla mehāniskās un fizikālās īpašības var tikt mainītas. Vienkāršākā līkne var pagriezt cauruli par 90 grādiem, veidojot taisnu leņķi, bet cauruļu liekšanas ierīces piedāvā daudz vairāk iespēju un funkciju.

Cauruļu liekšanas procedūra ietver mehāniska spēka pielietošanu, lai piespiestu cauruli vai cauruļu sistēmu pret vēlamo formu, piespiežot cauruli vai cauruļu sistēmu iegūt veidnes formu. Parasti apstrādājamā caurule tiek turēta vietā, kamēr tās gals tiek secīgi pagriezts un apstrādāts.

Liekšanas mašīnām, tāpat kā citām cauruļu apstrādes iekārtām, ir daudz dažādu variantu, kas visi piedāvā dažādas funkcijas un ražošanas iespējas. Palīdzēsim atrast piemērotu liekšanas mašīnu, droši sazinieties ar mums.

Vispārīgā kontaktinformācija

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pārdošana:(+372) 56 66 88 24Apkope:(+372) 657 9682Grāmatvedība:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Location