fbpx

CNC apstrādes centrs ar kustīgo statni UNISIGN Univers 6000

UNISIGN Univers 6000 CNC apstrādes centrs ar kustīgo statni

Tiek galā ar lielām sagatavēm  Kompaktais Univers 6000 ir īpaši piemērots smagām līdz 8 metru garām sagatavēm, apvienojot augstu precizitāti ar lielu darba zonu. Unikālā labās puses leņķa galva ļauj veikt daudzpusīgu apstrādi, palielinot ražošanas elastību. Lielā darba zona var tikt sadalīta divās atsevišķās secīgas apstrādes zonās. Unikāli! Kustīgās statnes vertikālā galvenā darbvārpsta var būt ar pievadu, tādējādi palielinot griezes momentu līdz pat 1000 Nm. Tas ļauj apstrādāt rūdītus materiālus un lietot lielākus instrumentus.

  Ātra uzstādīšana
  Univers 6000 ir viegli uzstādīt un ātri nodot ekspluatācijai. Piepaceltās vadotnes un lielā apstrādes zona padara to ideāli piemērotu lielu un jo īpaši garu detaļu apstrādei, piemēram, sijām un šķērssijām, kravas automašīnu asīm un piekabes sānu elementiem. Tādas priekšrocības kā attālinātā iekārtas kontrole no Unisign servisa centra nodrošina augstu praktiskumu un ieguldīto investīciju atpelnīšanu.
  Liela fleksibilitāte
  No vienas puses tā ir jaudīga daudzfunkcionālā apstrādes iekārta ar lielu darba zonu. Savukārt, no otras puses to var izmantot kā iekārtu liela skaita specifisku operāciju veikšanai. Praktiskums tiek uzlabots, pateicoties rotējošiem galdiem, kā arī stiprinājuma galdiem, kas ir pieejami dažādos garumos un spējīgi izturēt dažādas slodzes. Fleksibilitātes palielināšanai darba zonu iespējams sadalīt divās atsevišķās zonās.
  Nodrošināta precizitāte
  Vairākas Univers 6000 konstruktīvās idejas veicina tā apbrīnojamo precizitāti. Visa pamatā ir iekārtas precīzā ģeometrija. Nākošais faktors ir īsais attālums starp darbvārpstas viduslīniju un Z ass vadotnēm, kas nodrošina lielu stingrību. Turpinājumā – galvenais pievads ar ūdens dzesēšanu  nodrošina termisko stabilitāti. Turklāt stingrā konstrukcija sniedz iespēju atkārtoti sērijveidā izgatavot sarežģītas sagataves. Operatori un tehnologi var būt pārliecināti, ka sagataves vienmēr būs izgatavotas pieļaujamo pielaižu robežās.

  Linārā skala
  Secīgas apstrādes režīms
  Papildus leņķa slīpēšanas galva
  Indeksēšanas ierīce
  Siemens / Heidenhain

  Darba zona
  X-ass 3.000 – 8.000 mm
  Y-ass 825 / 1.000 mm
  Z-ass 600 mm
  Attālums no darbvārpstas gala līdz galdam 200 – 800 mm
  Darbvārpsta
  Pievads ar pārnesumkārbu 42/73 kW
  6.000 min-1
  1.000 Nm
  Dažādi
  Instrumenti
  Konusa izmēri HSK100A / SK50
  Ligzdu skaits 52 #
  Instrumenta nomaiņas laiks 9 sek
  Ātrums
  Paātrinātā padeve 32.000 mm/min
  Padeves ātrums 5 – 32.000 mm/min

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!