fbpx

Daudzfunkcionālais CNC apstrādes centrs UNISIGN Uniport 7000-MTC

UNISIGN UNIPORT 7000-MTC Daudzfunkcionālais CNC apstrādes centrs

Īss ražošanas cikla laiks  Ja jums nepieciešama fleksibilitāte frēzēšanas-virpošanas darbos izgatavojot individuālas vai sērijveida detaļas, izvēlieties Uniport 7000-MTC. Šī daudzfunkcionālā iekārta nodrošina neticami ātru detaļu izgatavošanu un ļoti lielu precizitāti, kas to padara īpaši piemērotu steidzīgiem risinājumiem ražošanā. Ar augsta izmēra kustīgo portālu un stacionāro karuseļvirpas galdu tas ir mūsu fleksiblākais apstrāde centrs. Tas spēj veikt 5 pušu sagatavju apstrādi lielā darba zonā, kas padara to par ekonomiskāko izvēli reāli plaša spektra darbu veikšanai. Inovatīvā “kaste kastē” konstrukcija garantē visaugstāko stingrību, stabilitāti un sevišķi precīzus apstrādes procesus.

  Viens ar divu jaudu
  Ar Unisign daudzfunkcionālo iekārtu jūs iegūsiet divas iekārtas par vienas cenu, samazinot savu investīciju ieguldījuma apjomu. Šīm iekārtām fleksibilitāte un izturība iet roku rokā ar produktivitāti. Uniport 7000-MTC komplektā esošā plašā darbvārpstu, piedziņas ierīču un apstrādes galvu izvēles iespēja ievērojami paplašina tā iespējas. Un ar tādām funkcijām kā īpaša maināma galva virpošanas instrumentiem, kas novērš slodzi uz gultņiem griešanās laikā, jūs varat būt drošs arī par ilgāku mašīnas kalpošanas laiku.
  Liela jauda
  Ar īpašo augsta griezes momenta virpošanas centru Uniport 7000-MTC ir milzīga jauda, apstrādājot pat liela diametra sagataves. Tāpat arī tas iztur ļoti lielu slodzi uz galdu – līdz pat 80 tonnas uz 4.5 metru galdu, kas ļauj apstrādāt ļoti smagas sagataves. Savukārt ar palielināto portāla augstumu līdz 2.6 metriem, tikpat viegli apstrādājamas ir arī augsta izmēra detaļas.
  Ātra pārregulēšana
  Viegla piekļuve grīdas līmeņa galdam ļauj operatoram ērti uzkāpt uz galda, lai nomainītu fiksatorus un sagataves. Un tas ļauj veikt ļoti ātru iekārtas pārregulēšanu! Iekārtas darba zona ir pilnībā slēgta, kas ne tikai nodrošina tās tīrību, bet arī garantē augsta līmeņa darba drošību.

  Leņķa slīpēšanas dalīšanas galva
  Universālā dalīšanas galva
  Dažādi virpošanas instrumentu adapteri
  5 asu apstrāde
  Mērīšana apstrādes laikā

  Darba zona
  X-ass 3.000-6.500 mm
  Y-ass 2.000 – 3.500 mm
  Z-ass 1600 mm
  Attālums no darbvārpstas gala līdz galdam 500 – 2.100 mm
  Galds
  Galda izmērs 2.000-6.000 ø mm
  Pagriešanas platforma 2.500 – 6.500 ø mm
  Darbvārpsta
  Darbvārpstas pievads ar pārnesumkārbu un parametri 42/73 kW
  6.000 min-1
  1.600 Nm
  Karuseļvirpas sistēma 95 kW
  līdz pat 135.000 Nm
  Dažādi
  Instrumenti
  Konusa izmērs HSK100A / Capto C8
  Ligzdu skaits # 52 – 206
  Instrumenta nomaiņas laiks 10 sek
  Ātrums
  Paātrinātā padeve 40.000 mm/min
  Padeves ātrums 5 – 40.000 mm/min

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!