fbpx

HGG Cauruļu griešanas līnija; ruļļu pamatne RBPC 660–2000

HGG Cauruļu griešanas līnija; ruļļu pamatne  RBPC 660–2000

Skābekļliesmas cauruļu griešana; Cauruļu kontrole

RBPC 660–2000 ir ļoti produktīva CNC cauruļu griešanas līnija, ko vada ruļļu pamatne. Tā pieejama ar ruļļu komplektiem un liesmas-materiāla attāluma sensoriem, kas uztver cauruļu kustības izmaiņas rotācijas laikā. Nepārtraukta materiāla plūsma
Pēc tam, kad materiāls ir uzkrauts uz padeves bufergalda, atsevišķi materiāla garumi tiek ievadīti izciršanas zonā, un gatavās daļas tiek padotas uz konveijera bufergaldu turpmākai apstrādei.
Izcila saderība TM
Ir grūti veikt skābekļliesmas griešanu caurulēm, kas ir ovālas formas un bieži vien ar metināšanas šuvēm. RBPC izmanto divjūgu ruļļus, kas absorbē lielāko daļu šo neprecizitāšu, radot izcilu saderību, kas savukārt ievērojami samazina montāžas un metināšanas izmaksas.
Perfektas griezuma formas
Unikāla rutīnprogrammatūra ļauj kompensēt pagriežamās caurules lineāro kustību. Tā rezultātā tiek iegūts precīzi atbilstošs griezuma ievades un izvades punkts.

  Kādas ir jūsu lielākās raizes ražošanas procesā? Vai tā ir projekta sarežģītība, slikta ražošanas plūsmas pārvaldība, neefektīva materiālu apstrāde ar pārāk lieliem materiālu atkritumiem, kontroles zudums pār ekspluatācijas izdevumiem vai augsti kvalificētu metinātāju trūkums?
  Tad kā jūs risināsiet arvien stingrākās prasības un noteikumus, kas attiecas uz sametinātu konstrukciju projektiem?
  Procesu cauruļvadi
  Lai izgatavotu garumā piegrieztas caurules ar slīpumu, nepieciešama pastāvīga materiāla plūsma. Tas ir tas, ko izvada RBPC skābekļliesmas cauruļu griešanas iekārta. Izmantojot RBPC ruļļu CNC cauruļu griešanas līniju, tipiskas galvenes izgatavošana ar 82 slīpiem caurumiem, kas parasti aizņem apmēram 26 stundas, tiek paveikta līdz 2 stundām. Iepriekš izgatavotām tvertnēm un cauruļvadu sistēmām jābūt samontētām saskaņā ar stingriem cauruļvadu ražošanas noteikumiem. Automatizējot skābekļliesmas griešanas procesu un pielietojot viedās metināšanas sagatavošanas tehniku, materiāli ir gatavi ātrai un ērtai uzstādīšanai un metināšanai. Griešanas procesa automatizācija arī ievērojami samazina metināšanas apjomus. Tā rezultātā darbaspēka izmaksas objektā tiek samazinātas par 30 %!
  Nozares pielietojums: skābekļliesmas cauruļu griešana darbvadiem, cauruļvadu urbumiem, spolēm, spēkstacijām un pārstrādes rūpnīcām, caurteces līnijām
  Būvniecība jūrā
  Konstrukciju kāju un stiprinājumu, kas izgriezti pēc garuma, izgatavošanai nepieciešama pastāvīga materiāla plūsma, kas ir daļa no RBPC CNC cauruļu griešanas līnijas iespējām. Lai manuāli izgatavotu veselu helikopteru nolaišanās klāju, kas izgatavots no 95 caurulēm, parasti nepieciešamas apmēram 240 stundas. Izmantojot RBPC CNC cauruļu griešanas līniju, ražošanas laiku var samazināt līdz mazāk nekā 40 stundām. Manuālā darba aizstāšana ar automatizētu skābekļliesmas cauruļu griešanu ir arvien populārāks risinājums īsiem projekta termiņiem jūrā. Izmantojot automātiskos risinājumus, ražotāji iegūst labāku kontroli pār ražošanas procesu un ietaupa laiku montēšanai un metināšanai. RBPC CNC cauruļu griešanas līnija palīdz ražotājiem tikt galā ar arvien stingrākām prasībām un noteikumiem par metinātu konstrukciju dizainu.
  Nozares lietojums: skābekļliesmas cauruļu griešana peldošajām kāpnēm, helikopteru klājiem, platformu konstrukcijām, konstrukciju kājām, stiprinājumiem, mezgliem, paaugstinājumiem, celtņiem, atbalsta konstrukcijām, laivu piestātnēm, pacēlējiem, skavām, cauruļvadu plauktiem

  RBPC 66048 – 660 mm (2 – 26″)5 t
  RBPC 120075 – 1225 mm (3 – 48″)18 t
  RBPC 1500100 – 1525 mm (4 – 60″)25 t
  RBPC 2000250 – 2035 mm (9 – 80″)30 t