fbpx

HGG Cauruļu un tvertņu griešanas iekārta SPC 1500–3000 VHC

HGG Cauruļu un tvertņu griešanas iekārta SPC 1500 – 3000 VHC

SPC cauruļu un tvertņu galu griešanas iekārta ir atbilde uz to, ka spiediena tvertņu ražotāji pārāk daudz laika pavada, lai veiktu iezīmēšanu. SPC-VHC ietaupa ražotājiem laiku, kas veltīts izkārtošanai, griešanai, montāžai un metināšanai.
Spiediena tvertņu ražošana ir darbietilpīga, un prasmīga amatniecība ir reti sastopama. Tieši tāpēc HGG automatizē galvenos elementus tvertņu izgatavošanas procesā, integrējot darba sagatavošanu, shēmas izkārtošanu, griešanu un slīpēšanu vienā mašīnā – SPC VHC – īpaša tvertņu profilēšanas iekārta  gan tvertņu galu, gan korpusu leņķa griešanai. SPC VHC ir ideāls risinājums tvertņu griešanai, kas var nogriezt tvertnes galus, korpusus, sprauslas, pastiprinājuma pamatnes un nogāzes caurumus – to visu leņķī, lai sagatavotu metināšanai, un ar vienu un to pašu iekārtu.

  Tvertņu galu griešana
  SPC cauruļu un tvertņu galu griešanas iekārta ir atbilde uz to, ka spiediena tvertņu ražotāji pārāk daudz laika pavada, lai veiktu iezīmēšanu. SPC-VHC ietaupa ražotājiem laiku, kas veltīts izkārtošanai, griešanai, montāžai un metināšanai.
  Izcila saderība TM
  Caurumiem ir jābūt pilnīgi apaļiem un precīziem, lai nodrošinātu ka savienojuma detaļa vai sprausla derēs. Ar šo iekārtu izgrieztiem caurumiem ir saknes atvērums un pastāvīga metināšanas grope, lai detaļa derētu precīzi.
  Izkārtošanas samazināšana
  Visu izgriezumu izkārtošana uz sagataves ir laikietilpīgs darbs un kopumā tiek veikts ne pārāk drošos darba apstākļos. Pēc darbu sākšanas tvertnes nulles atsauces punktā precīza un ātra SPC marķēšanas/griešanas instrumenta pozicionēšana ļauj operatoram plūstoši kontrolēt darbus.

  Mūsdienu izaicinājumi apstrādes nozarē galvenokārt ir saistīti ar arvien prasīgākiem metināšanas noteikumiem, nepieciešamību pēc ātras un vienkāršas materiālu izsekojamības un augsti kvalificētu metinātāju ierobežotu pieejamību.
  Iepriekš izgatavotām tvertnēm un cauruļvadu sistēmām jābūt samontētām saskaņā ar stingriem cauruļvadu ražošanas noteikumiem. Automatizējot tvertņu galu griešanas procesu un pielietojot viedās metināšanas sagatavošanas tehniku, materiāli ir gatavi ātrai un ērtai uzstādīšanai un metināšanai.
  Tvertnes galu griešanas procesa automatizācija arī ievērojami samazina nepieciešamo metināšanas apjomu, kas savukārt var samazināt darba izmaksas uz vietas par 30%.
  Tvertņu gali
  Caurumu raksta izkārtošana, griešana un daļu sastiprināšana un metināšana ir ļoti laikietilpīgs process. Caurumiem jābūt pavisam apaļiem un precīziem. Strādājot ar biezākām sienām, jebkādas novirzes griešanas laikā var ievērojami ietekmēt pēc tam veicamās metināšanas apjomu. HGG cauruļu un tvertņu griešanas mašīnas automatizē un vienkāršo veidu, kā ražotāji ļauj saviem metinātājiem darīt to, ko tie prot vislabāk, netērējot daudz laika slīpēšanai un montēšanai.
  Papildus uzstādīšanai kā atsevišķai tvertnes galu griešanas mašīnai SPC 3000 VHC cauruļu un tvertņu galu griešanas iekārtu var integrēt SPC klāstā, ļaujot mašīnai ar vienu tvertņu galu griešanas instrumentu veikt darbu uz tvertnņu vai trauku galiem. Tas padara SPC-VHC cisternu galu griešanu un tvertņu griešanas iekārtu par daudzpusīgāku iekārtu, kas sniedz vēl lielāku ieguvumu par to pašu naudu.
  Nozares lietojums: cauruļu un tvertņu griešanas iekārta spiediena tvertnēm, tvertņu gali, korpusiem, puslodes veida galvas, puslodes veida gali, sprauslas, boileri, siltummaiņi.

   SPC 1500 VHC1525 mm (60”)30t6–12 m (20’–40’)
   SPC 2000 VHC2035 mm (80”)
   SPC 2500 VHC2500 mm (98”)
   SPC 3000 VHC3000 mm (118″)60t