fbpx

Virsmas apstrādes – Platlentes slīpmašīna Eurosystem

CMS DMC Eurosystem MD sausās atskarpju noņemšanas un gala apstrādes iekārta

Eurosystem MD sausās atskarpju noņemšanas un gala apstrādes iekārta apvieno augstākās kvalitātes apstrādes un sistēmas elastīguma īpašības, lai varētu atbilst plašam klāstam ražošanas nepieciešamību. Jau sākotnējā iekārtas konfigurācija ir ar plašu aprīkojuma klāstu, savukārt daudzveidīgā papildaprīkojuma izvēle padara šo iekārtu par perfektu izvēli vidējiem un dinamiskiem ražošanas uzņēmumiem.

  DROŠĪBA

  Vakuuma padeves galds ar labas saķeres virsmu sniedz iespēju precīzi apstrādāt mazas un plānas detaļas.

  DAUDZPUSĪBA

  Ātrās nomaiņas sistēmas un izņemamo disku mezgli paātrina abrazīvo instrumentu nomaiņu.

  UZTICAMĪBA

  Augstas efektivitātes jaudas pārnesumam tiek izmantotas Poli-V veida piedziņas siksnas.

  Eurosystem / Tehniskie dati
  Darba platums mm 1350
  Minimālais/maksimālais apstrādes biezums (mobilais darba galds) mm 0,5 – 170
  Minimālais/maksimālais standarta apstrādes biezums (fiksēts darba galds) mm 0,5 – 200
  Smilšpapīra lentas izmēri mm  1.370 x 2.620
  Materiāla padeves ātrums m/min  0,5 – 10
  DISKU MEZGLU ĀTRĀS NOMAIŅAS MEZGLS Ātrās atvienošanas spoļu sistēma ļauj operatoram ātri iestatīt iekārtu jebkuram darbības veidam, tajā pašā laikā savienojumu stiprinājumi sniedz maksimālu drošības līmeni.
  INTEGRĒTS ELEKTRISKAIS VENTILATORS Elektriskais gaisa sūknis ir novietots zem darba galda, tādējādi samazinot iekārtas izmēru un ievērojami samazinot troksni.
  ABRAZĪVĀS LENTAS KONTROLES SISTĒMA Sistēmas vadībai tiek izmantoti uzticami un precīzi fotoelektriskie sensori, kas nodrošina abrazīvās lentas pareizu novietojumu.
  AUTOMĀTISKA KONVEIJERA LENTAS CENTRĒŠANAS SISTĒMA Elektro-pneimatiska sistēma, kas vienmēr padod lentu pareizā pozīcijā un labākajā stāvoklī bez operatora iejaukšanās.
  Dabiskas gumijas paliktnis ar līdzenu profilu un augstas saķeres efektu, apvienojumā ar vakuuma galdu ļauj apstrādāt mazas un plānas detaļas. Iekārtas padeves un izvades ruļļu konveijers, kas aprīkots ar blakus novietotiem brīvstāvošiem auksti stieptu tērauda stieņu ruļļiem, ir izturīgs pret koroziju un var pārvietot ļoti smagas detaļas.

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!