fbpx

Virsmas apstrādes – Platlentes slīpmašīna Metalsystem

CMS DMC Metal System sausās atskarpju noņemšanas un gala apstrādes iekārta metālam

Vidējiem, lieliem un specializētiem uzņēmumiem paredzētā industriālā iekārta apvieno produktivitātes, uzticamības un fleksibilitātes augstākos rādītājus vienmēr mainīgā darba vidē. Vienā apstrādes ciklā iekārta ir spējīga: noņemt atskarpes, kas radušās griešanas procesā efektīvi noņemt asumus izveidojot rādiusu noņemt atskarpes un noapaļot maza izmēra caurumus efektīvi noņemt griešanas laikā karstuma radīto oksīdu gan no ārējās virsmas, gan no iekšējiem atvērumiem.

 

 

  • darba mezgls ar liela diametra kontakta veltni
  • planetārais mezgls aprīkots ar rotējošām diska sukām
  • oscilācijas mezgls aprīkots ar rotējošām diska sukām
  • vakuuma galds mazu detaļu apstrādei ar iekārtas rāmī iebūvētu elektrisku ventilatoru
  • fiksēta augstuma darba galds darbam ar atsevišķu detaļu vai ievietošanai automātiskās padeves līnijā
  • “Hydra PC” kontrolieris ar 17” skārienjūtīgu ekrānu

  Izcili rezultāti atskarpju un oksidējuma noņemšanā, kā arī nenoteikta virziena virsmas gala apstrādes rezultāta iegūšanai, izmantojot ekskluzīvo planetāro mezglu, kurā tiek izmantoti pārnesumi, tādējādi ļaujot neatkarīgi kontrolēt disku griešanās ātrumu un planetāros galvenos diskus.

  Ātra suku disku nomaiņa pateicoties ātrās atvienošanas spoles vārpstas sistēmai, kas ļauj ātru un vieglu iekārtas aprīkošanu jebkuram veicamajam uzdevumam, vienlaikus nodrošinot maksimālu drošību, jo iekārtā tiek izmantota bloķēšanas sistēma.

  Ļoti uzticams un kluss motoru jaudas pārnesums pat vissmagākajos apstrādes apstākļos, pateicoties vairāku rievu poli-V veida siksnām ar pašspriegojošu mehānismu.

  JAUNA PAAUDZE DARBA GRUPĀ – PLANETĀRAIS MEZGLS Ekskluzīvais planetārais mezgls ir aprīkots ar pārnesumiem, kas ļauj suku rotācijas ātrumu mainīt neatkarīgi, tādējādi garantējot labāko rezultātu atskarpju un oksīda noņemšanai, kā arī vispārējai gala apstrādei.
  ĀTRA ABRAZĪVO DISKU NOMAIŅAS SISTĒMA Koniskās savienošanas sistēma ļauj operatoram ātri nomainīt abrazīvus un iestatīt iekārtu jebkuram darbības veidam, tajā pašā laikā iekārta nodrošina maksimālu drošības līmeni.
  MODULĀRA STRUKTŪRA MAKSIMĀLAI PIELĀGOJAMĪBAI DMC Metal System ir pieejama ar pamata struktūru, kurā var izmantot līdz 10 apstrādes instrumentiem, tādējādi nodrošinot perfektu atskarpju noņemšanas vai virsmas apstrādes rezultātu. Modulārā iekārtas struktūra ar jaunizstrādātajiem instrumentiem (katrā iestrādāti elektronikas un pneimatikas elementi) ļauj būt elastīgiem iekārtas pielietojumā un pielāgot to dažādiem ražošanas mērķiem. Jebkura mezgla komponente var tikt vienkārši nomainīta vai samainīta vietām iekārtā, tādējādi uzdevumus paveicot ātri un ekonomiski.
  PĀRNESUMA SISTĒMAS PIEDZIŅA AR POLI-V SIKSNĀM Vairāku rievu siksnu ar pašpievilkšanas sistēmu izmantošana nodrošina īpaši jaudīgu, efektīvu un klusu pārnesumu sistēmas darbību pat vissmagāko uzdevumu veikšanas laikā.

   

  Tehniskie dati
  Apstrādes veids sausais
  Darba platums mm 1350
  Minimālais/maksimālais apstrādes biezums mm 0,6 ÷ 170
  Abrazīvās lentas garums mm 1370
  Abrazīvās lentas platums mm 2620
  Darba galda augstums (no grīdas) mm 900

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!