fbpx

Lāzergriešanas iekārta HD-FO

LĀZERGRIEŠANAS IEKĀRTA DURMA HD-FO

Durma lāzergriešanas iekārta HD-FO izceļas ar savu ražošanas efektivitāti, augstas kvalitātes materiāliem un rūpniecisko dizainu. Materiāla iekraušana un izkraušana lāzergriešanai prasa mazāk pūļu, jo nav nepieciešams mainīt galdu. HD-FO lāzergriešanas stenda lietošanas ērtums, zemas ekspluatācijas izmaksas, ātri atverams vāks, viegla piekļuve griešanas zonai, kompakts tilta dizains un vienkārša transportēšana palielinās darba efektivitāti jebkurā jomā.

Kādas ir Durma HD-FO šķiedras lāzera priekšrocības?

 1. Lietotājam draudzīgs
  HD-FO lāzera griezējs ir lietotājam draudzīga iekārta. Tā automatizētā darba plūsma ietaupa jūsu laiku. Mēs zinām, ka jums ir nepieciešams efektīvs un ērti lietojams lāzera griešanas darbagalds. Ja meklējat mašīnu, kas ir viegli lietojama, HD-FO lāzergriezējs ir īstā izvēle.
 2. Zemas ekspluatācijas izmaksas
  HD-FO ir izstrādāts, domājot par energoefektivitāti. Durma modernā tehnoloģija ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu zemas ekspluatācijas izmaksas. Jūsu iekārta ietaupa enerģijas izmaksas, kā arī laiku un darbaspēku. Īpašā konstrukcija samazina mašīnas uzstādīšanas vietu līdz minimumam. Lai to panāktu, lāzera bloks un dzesētājs ir integrēti mašīnā.
 3. Ātri atverama priekšējā lūka
  Šī mašīna ir īpaši izstrādāta klientiem, kuriem ir problēmas ar vietu. Loksnes iekraušana un izkraušana ir vienkārša, ja nav nepieciešams maināms galds. Ātri atveramā priekšējā lūka ietaupa jūsu laiku un enerģiju. Mēs zinām, ka ražošanā laiks ir ļoti svarīgs, un laika ietaupījums nozīmē lielāku peļņu. Standarta versija ir aprīkota ar manuāli darbināmu griešanas galdu. Ja vēlaties, pēc izvēles varat izmantot pneimatisko maināmo galdu.
 4. Viegla piekļuve griešanas zonai
  Loksnes ievietošanai, griešanai un izstumšanai ir nepieciešams mazāk vietas un mazāk darba, tāpēc mašīna var būt kompakta. Griešanas zonai ir viegli piekļūt caur apkopes lūku mašīnas aizmugurē.
 5. Ātra iepakošana un piegāde
  Durma piegādās jūsu mašīnu īsā laikā. HD-FO lāzera griezējs ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu ātru iepakošanu. Durma zina, ka ražošanas nepārtrauktības nodrošināšana ir ļoti svarīga. Ar HD-FO ir garantēta ātra iepakošana un ātra piegāde.

  • Grīdas platību taupošs dizains
  • Lietotājam draudzīgs
  • Zemas ekspluatācijas izmaksas
  • Ātri pārvietojams augšējais vāks
  • Viegla piekļuve griešanas zonai
  • Kompakta tilta konstrukcija
  • Viegli transportējams

  Šķiedru lāzeri izceļas ar griešanas ātrumu un energoefektivitāti, īpaši salīdzinājumā ar CO lāzeriem. Augsto tehnoloģiju šķiedru lāzerus ir viegli ekspluatēt, uzturēt un apkalpot. DURMA šķiedru lāzeru zobratu un lineāro motoru piedziņas tehnoloģijas nodrošina 3G paātrinājumu. Durma uzsvars tiek likts uz kvalitāti, veiktspēju un efektivitāti. DURMA šķiedru lāzeri ir vieni no labākajiem savā jomā stingrās konstrukcijas, ideālas filtrēšanas sistēmas, kompaktas konstrukcijas, efektivitātes un lietošanas ērtuma dēļ.

  HD-FO Tehniskā specifikācija
  Maksimālais loksnes izmērs 3.048 x 1.524 mm
  Maksimālais loksnes svars 200 kg/m²
  Z ass gājiens 125 mm
  Maksimālais sinhronais ātrums (X-Y) 141 m/min
  Maksimālā akcelerācija (X-Y) 14 m/s²
  Pozīcijas precizitāte ±0.05 mm
  Atkārtojamība ±0.05 mm
  IEKĀRTU IZMĒRI
  Iekārtu izmērs 5308 mm x 2810 mm h = 1860 mm 6582 mm (ar filtra mezglu)
  GRIEŠANAS BIEZUMS
  Jauda 1kW 2kW
  Vidējas cietības metāls (mm) 8 12
  Nerūsējošais tērauds (mm) 4 6
  Alumīnijs (AIMg3) (mm) 4 6
  Misiņš (mm) 4 6
  Varš (mm) 2 3
  GRIEŠANAS GALVA
  Fokusa distance 125 mm
  Fokuss Automātisks / manuāls
  KONTROLIERIS
  CNC SIEMENS SINUMERIK 840D SL
  Ekrāns 19″ skārienjūtīgs

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!