fbpx

Metāla lentzāģis IMET BS 300 / 60

IMET BS 300/60 manuālais lentzāģis

Manuāls lentzāģis griezumiem no 0° līdz 60° pa kreisi vidējas cietības materiāliem vidēja izmēra ražotnēs.

Asmens aizsargs, kas ļauj viegli un ātri nomainīt asmeni. Viegla apstāšanās 0°, 45° un plāksne ar iedaļām ērtākai leņķu noteikšanai. Asmens vadotnes ar cietmetāla spilventiņu, papildu gultni asmens izlīdzināšanai. Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 255 mm kvadrātveida līdz 240 mm, taisnstūrveida līdz 300×180 mm.

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  BS 300 invertors PAPILDAPRĪKOJUMS

  Ja nepieciešams, elektroniskais invertors maināmajam asmens ātrumam ļauj operatoram regulēt iekārtu no tastatūras, lai varētu zāģēt plašu materiālu klāstu un dažādas daļas. Ātrums tiek mainīts ar invertoru, un tas neietekmē motora jaudu pat pie zemiem ātrumiem.

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  Ruļļu galdi RTP BS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, garuma atduri un motorizētu detaļas pārvietošanu, kas ļauj plānot 10 dažādus garumus izmantojot PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  IMET BS 300/60
  Laukuma leņķa zāģis ° 90 +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 255 / 240 / 300 x 180
  Asmens izmēri mm. 2765 x 27 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 1.5 / 1.8
  Asmens ātrums RPM 35/70
  Izmēri (P x G x A) mm. 900 x 1700 x 1860
  Darba galda augstums mm. 940
  Svars Kg 290
  Darbības tips manuāls
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!