fbpx

Metāla lentzāģis IMET BS 300 PLUS

IMET BS 300 PLUS Versatile lentzāģis

Universāls lentzāģis, kas paredzēts mazu un vidēju partiju sagriešanai vai nu mehānikā, vai vieglā tērauda konstrukcijā līdz 45° pa labi un 60° pa kreisi.
Automātiska viegla apstāšanās 0°, 45°, 60° pa kreisi un 45° pa labi. Plāksne ar iedaļām vieglākai dažādu leņķu noteikšanai. Spailes ar regulējamām vadotnēm, var brīvi pārvietoties blakus galda virsmai ar ātru pietuvošanos un iespīlēšanu.
Asmens vadotnes ar cietmetāla spilventiņu, papildu gultni asmens izlīdzināšanai. Izturīgs čuguna zāģa rāmis ar cilindrisku atdalījumu, trīši 320 mm diametrā un augsts asmens spriegums 1700 kg/cm2.
Plata darbvirsma 418 mm diametrā ar rotējošu galda integrāli ar zāģa rāmi, lai novērstu iezāģēšanu galdā, rotācija uz atdurgultņa ar iepriekš noslogotu vilces gultni.

Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 255 mm, kvadrātveida līdz 240 mm, taisnstūrveida līdz 300 × 180 mm.

   

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  BS 300 invertors PAPILDAPRĪKOJUMS

  If required, the electronic inverter for variable blade speed allows the operator via keyboard to adjust the machine to be able to cut a wide range of materials and different sections. The change of speed is via inverter and it does not affect the power of the engine even at low speeds.

  Ja nepieciešams, elektroniskais invertors maināmajam asmens ātrumam ļauj operatoram regulēt iekārtu no tastatūras, lai varētu zāģēt plašu materiālu klāstu un dažādas daļas. Ātrums tiek mainīts ar invertoru, un tas neietekmē motora jaudu pat pie zemiem ātrumiem.
  BS 300 GH Springs

  Visiem mūsu lentzāģu modeļiem BS 300,350,400 mēs uzmontējam atsperu pāri, lai nodrošinātu izcilu zāģa rāmja līdzsvaru.

  BS 300 PLUS pneimatiskās spailes PAPILDAPRĪKOJUMS

  Iespējams pasūtīt spaiļu montāžu ar pneimatisko atvēršanu/aizvēršanu, ko kontrolē zāģa rāmja kustība.

   

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  Ruļļu galdi RTP BS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, garuma atduri un motorizētu detaļas pārvietošanu, kas ļauj plānot 10 dažādus garumus izmantojot PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  IMET BS 300 plus
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 255 / 240 / 300 x 180
  Asmens izmēri mm. 2765 x 27 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 1.5 / 1.8
  Asmens ātrums RPM 35/70
  Izmēri (P x G x A) mm. 900 x 1700 x 1860
  Darba galda augstums mm. 950
  Svars Kg 330
  Darbības tips manuāls
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!