fbpx

Metāla lentzāģis IMET BS 350 GH AUTOCUT

IMET BS 350 GH Autocut lentzāģis

Ļoti daudzpusīga iekārta ar autonomu nolaišanu (GH) uzturēšanas darbiem, mazai un vidējai ražošanai gan servisiem, gan galdniecībām stūru nozāģēšanai līdz 45° pa labi un 60° pa kreisi.
Izturīga čuguna arka ar cilindrisku atdalījumu, trīši 360 mm diametrā. Carter asmens pārsegs eņģēs ar atbalsta virzuli ātrai un vieglai asmens nomaiņai.
Motorizēta asmens tīrīšanas suka. Spailes uz regulējamām vadotnēm, ātri slīd šķērsām uz darba virsmu. Asmens vadotnes slieces ir aprīkotas ar karbīda ieliktņiem un papildu gultņiem labākai asmens noregulēšanai. Plata darbvirsma 460 mm diametrā ar rotējošu galda integrāli ar zāģa rāmi, lai novērstu iezāģēšanu galdā, rotācija uz atdurgultņa ar iepriekš noslogotu vilces gultni. Ļoti augsts tīkla spriegums ar 1900 kg/cm2 ar frontālu regulēšanu un kontroles mikroslēdzi. Materiālu izmēri: apaļi 305 mm, kvadrāta 260 mm un taisnstūra 350 x 200 mm.

   

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Asmens tīrīšanas suka BS 350

  Visiem BS 350 modeļa zāģiem ir standartā nodrošināta asmens tīrīšanas suka, ko griež piedziņas trīsis.

  Kolonnas SHI

  Visi Imet zāģi ir veidoti tā, lai kolonnu varētu pārvietot ar autokrāvēju.

  BS 300 GH Springs

  Visiem mūsu lentzāģu modeļiem BS 300,350,400 mēs uzmontējam atsperu pāri, lai nodrošinātu izcilu zāģa rāmja līdzsvaru.

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  Ruļļu galdi RTP

  Ielādes-izlādes galdi ar motorizētu garuma atduras kustību, ar iespēju plānot 10 dažādus garumus caur PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  Ruļļu galdi RTP BS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, garuma atduri un motorizētu detaļas pārvietošanu, kas ļauj plānot 10 dažādus garumus izmantojot PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  IMET BS 350 GH Autocut
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 305 / 260 / 350 x 200
  Asmens izmēri mm. 3370 x 27 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 1.5/2.2 or 2.2 ESC
  Asmens ātrums RPM 37/74
  Izmēri (P x G x A) mm. 1480 x 1700 x 1900
  Darba galda augstums mm. 940
  Svars Kg 610
  Darbības tips Manuāls/gravitācijas
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!