fbpx

Metāla lentzāģis IMET BS 400 GH AUTOCUT

IMET BS 400 GH Autocut lentzāģis

Automātiskais lentzāģis, leņķa zāģēšanai no 0° līdz 60° pa kreisi un no 0° līdz 45° pa labi. Viegla apstāšanās 0°, 45°, 60° pa kreisi un 45° pa labi. Asmens vadotnes ar cietmetāla spilventiņu, papildu gultni asmens izlīdzināšanai. Čuguna zāģa rāmis ar cilindrisku atdalījumu, trīši 360 mm diametrā.
Plata darbvirsma 460 mm diametrā ar rotējošu galda integrāli ar zāģa rāmi, lai novērstu iezāģēšanu galdā, rotācija uz atdurgultņa ar iepriekš noslogotu vilces gultni.
Asmens spriegums 1900 kg/cm2 ir regulējams no zāģa rāmja priekšpuses, ko jāpārbauda ar gala gājienu. Griešanas kapacitāte: apaļam materiālam līdz 310 mm, kvadrātveida līdz 280 mm, taisnstūrveida līdz 400 × 250 mm.

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Asmens tīrīšanas suka BS 350

  Visiem BS 350 modeļa zāģiem ir standartā nodrošināta asmens tīrīšanas suka, ko griež piedziņas trīsis.

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  Ruļļu galdi RTP

  Ielādes-izlādes galdi ar motorizētu garuma atduras kustību, ar iespēju plānot 10 dažādus garumus caur PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  IMET BS 400 GH Autocut
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 310 / 280 / 400 x 250
  Asmens izmēri mm. 4020 x 34 x 1.1
  Asmens motora jauda KW 1.5/2.2 or 2.2 ESC
  Asmens ātrums RPM 37/74
  Izmēri (P x G x A) mm. 1530 x 1790 x 2240
  Darba galda augstums mm. 940
  Svars Kg 640
  Darbības tips Manuāls/gravitācijas
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!