fbpx

Automātiskais metāla lentzāģis CUBO 300 E-FLAT

IMET CUBO 300-E-FLAT elektroniskais automātiskais lentzāģis

Hidrauliski vadāms elektroniskais automātiskais lentzāģis; leņķu griešanai no 0° līdz 45° pa kreisi automātiskajā ciklā un līdz 60° pa kreisi pusautomātiskajā ciklā. Čuguna zāģa rāmis ar cilindrisku atdalījumu. Asmens sprieguma regulēšana no zāģa rāmja priekšpuses, ko jāpārbauda ar gala gājienu. Asmens vadotnes ar cietmetāla spilventiņu, papildu gultni asmens izlīdzināšanai. Padevējs ar 300 mm atvērumu, maksimālais atsevišķais gājiens 515 mm, minimālais gājiens 4 mm, griezuma skaita (1-9999) un padevēja gājienu (1-29) atlase ar tastatūru. Manuāla griešanas garuma atlase ar digitālu lasījumu un decimālu precizitāti. Griešanas kapacitāte: apaļam materiālam līdz 255 mm, kvadrātveida līdz 240 mm, taisnstūrveida līdz 300 × 180 mm.

   

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  BS 300 invertors PAPILDAPRĪKOJUMS

  Ja nepieciešams, elektroniskais invertors maināmajam asmens ātrumam ļauj operatoram regulēt iekārtu no tastatūras, lai varētu zāģēt plašu materiālu klāstu un dažādas daļas. Ātrums tiek mainīts ar invertoru, un tas neietekmē motora jaudu pat pie zemiem ātrumiem.

  Novietojuma sensors BS 300

  Visiem mūsu pusautomātiskajiem un automātiskajiem zāģiem griezuma sākuma punkts tiek automātiski noteikts ar pozicionēšanas sensoru.

   

  Mikroslēdzis griezuma beigu punktā BS 300

  Visiem pusautomātiskajiem un automātiskajiem zāģiem griezuma beigu punkts tiek noregulēts ar sviru, kas akctivizē vieglās pozicionēšanas mikroslēdzi

  Hidrauliskais elements un elektriskais panelis BS 300 AFI

  Praktiska hidrauliskā elementa pozicionēšana vieglai apkopei, elektriskais panelis zem kontroles paneļa.

  Saišķu griešana BS 300 PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma ir pieejama hidrauliskā ierīce saišķu griešanai. Lai apskatītos informāciju par griešanas kapacitāti, lejupielādējiet zāģa brošūru.

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Vertikālie ruļļi RTS

  Lai savienotu ar ruļļu RTS, ja ir nepieciešama saišķu griešanas iekārta, ieteicams uzmontēt šos vertikālos ruļļus uz ruļļu galda, lai uz tiem balstītos viss zāģējamo baļķu garums (līdz 6 pāriem ik pēc 2 garuma metriem).

  Cubo 300-E-Flat
  Laukuma leņķa zāģis ° 90 +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 255 / 230 / 300 x 180
  Asmens izmēri mm. 2765 x 27 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 1.5/1.8 or 1.5 ESC
  Padevēja gājiens (atkārtojams) mm. 515
  Atlikumu beigas mm. 210
  Asmens ātrums mt/min. 35/70 or 18 ÷ 110 ESC
  Motora hidrauliskā vienība KW 0.75
  Hidrauliskā elementa tvertnes kapacitāte Litri 20
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 100
  Izmēri (P x G x A) mm. 1800 x 1850 x 1880
  Darba galda augstums mm. 870
  Svars Kg 630
  Minimālais griešanas garums mm. 4
  Darbības tips pusautomātisks/automātisks
  Piemērots griešanai. Tērauds / čuguns / augstas izturības tērauda sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!