fbpx

Automātiskais metāla lentzāģis CUBO 300 NC

CUBO 300-NC CNC automātiskais lentzāģis

CNC automātiskais lentzāģis, hidrauliski vadāms. Leņķu griešanai no 0° līdz 45° pa kreisi automātiskajā ciklā un līdz 60° pa kreisi pusautomātiskajā ciklā. CUBO 300-NC ir Industry 4.  rīks, un to ir iespējams lietot attālināti.
Viegla apstāšanās pie 0°, plāksne ar iedaļām ērtākai leņķu noteikšanai. Augsts asmens nospriegojums 1700 kg/cm2, lai paaugstinātu griešanas precizitāti un samazinātu griešanas laiku.
Iekārta var saglabāt atmiņā līdz pat 99 dažādiem griešanas garumiem, kā arī ir iespējams atkārtot tos vairāk nekā vienu reizi.
CNC ar visu operāciju programmēšanu; automātiska asmens biezuma aprēķināšana. Iekārtas statuss tiek parādīts displejā, ieskaitot asmens ātrumu, gabalu skaitītāju un darbības anomālijas, griešanas garumu iestatīšanu, minimālās atlikumu beigas 210 mm. Savienojums materiāla ievietošanas galdam ar 2 vertikāliem ruļļiem, savienojums materiāla noņemšanas galdam.
Galvenais slēdzis ar minimālā sprieguma spoli, avārijas pogu, termiskā un magnētiskā motora aizsardzība. Griešanas kapacitāte: apaļam materiālam līdz 255 mm, kvadrātveida līdz 240 mm, taisnstūrveida līdz 300 × 180 mm.
* Modems paredzēts Industry 4.0, attālināts serviss un pārvaldība tiek piedāvāta kā papildu pakalpojums.

   

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Padevējs ar skrūvi

  Visiem automātiskajiem NC lentzāģiem padevēja kustību nodrošina recirkulējoša lodveida skrūve un invertora vadīts zobrats.

  Novietojuma sensors BS 300

  Visiem mūsu pusautomātiskajiem un automātiskajiem zāģiem griezuma sākuma punkts tiek automātiski noteikts ar pozicionēšanas sensoru.

   

  Mikroslēdzis griezuma beigu punktā BS 300

  Visiem pusautomātiskajiem un automātiskajiem zāģiem griezuma beigu punkts tiek noregulēts ar sviru, kas akctivizē vieglās pozicionēšanas mikroslēdzi.

  Hidrauliskais elements un elektriskais panelis BS 300 AFI

  Praktiska hidrauliskā elementa pozicionēšana vieglai apkopei, elektriskais panelis zem kontroles paneļa.

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Vertikālie ruļļi RTS

  Lai savienotu ar ruļļu RTS, ja ir nepieciešama saišķu griešanas iekārta, ieteicams uzmontēt šos vertikālos ruļļus uz ruļļu galda, lai uz tiem balstītos viss zāģējamo baļķu garums (līdz 6 pāriem ik pēc 2 garuma metriem).

  Cubo 300-NC
  Laukuma leņķa zāģis ° 90 +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 255 / 230 / 300 x 180
  Griešanas kapacitāte pie 90°: taisnstūra ar griešanas saišķi mm. max 250 x 120 min 120 x 20
  Asmens izmēri mm. 2765 x 27 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 1.5
  Padevēja gājiens (atkārtojams) mm. 515
  Padevēja motora jauda KW 0.75
  Atlikumu beigas mm. 210
  Asmens ātrums mt/min. 18 ÷ 110
  Motora hidrauliskā vienība KW 0.75
  Hidrauliskā elementa tvertnes kapacitāte Litri 20
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 100
  Izmēri (P x G x A) mm. 1800 x 1850 x 1880
  Darba galda augstums mm. 870
  Svars Kg 680
  Minimālais griešanas garums mm. 4
  Darbības tips pusautomātisks/automātisks
  Piemērots griešanai. Tērauds / čuguns / augstas izturības tērauda sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!