fbpx

Metāla lentzāģis IMET GBS 185

IMET GBS 185 manuālais lentzāģis

Manuālais lentzāģis vai ar gravitācijas pazemināšanos griezumiem no 0° līdz 60° pa kreisi. Ātrās piespiešanās spailes. Viegla apstāšanās 0°, 45° un 60° pa kreisi, plāksne ar iedaļām ērtākai leņķu noteikšanai.
Asmens sprieguma regulēšana no zāģa rāmja priekšpuses, ko jāpārbauda ar gala gājienu. Siksnas vadotnes ar gultņiem asmens centrēšanai, trīši 260 mm diametrā.
Ieslēgšanas poga rokturī. Grīdas statīvs ar durvīm un iekšējo telpu. Čuguna zāģa rāmis sagāzts 42° pozīcijā, lai nepārslogotu asmeni. Augsta sprieguma asmens 1000 kg/cm2, kam ir priekšējā skrūve, kas nodrošina labāku zāģēšanas precizitāti un lielāku izpildes ātrumu. Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 185 mm, kvadrātveida līdz 180 mm, taisnstūrveida līdz 200 × 150 mm.

  Asmens vadotnes ar cieta metāla aizsargiem

  Asmens vadotnes ar cieta metāla aizsargiem ar regulēšanas skrūvēm nolietojuma kompensēšanai.

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  GBS 185
  Laukuma leņķa zāģis ° 90 + 30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 185 / 180 / 200 x 150
  Asmens izmēri mm. 2080 x 20 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 0,8
  Asmens ātrums mt/min. 30/60
  Izmēri (P x G x A) mm. 600 x 1200 x 1700
  Darba galda augstums mm. 900
  Svars Kg 205
  Darbības tips Manuāls
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam/alumīnijam

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!