fbpx

Metāla lentzāģis IMET GBS 218

IMET GBS 218 manuālais lentzāģis

Manuāls lentzāģis, kas piemērots uzturēšanas darbiem un nelielai atdalošo stieņu, cauruļu un pilno stieņu ražošanai līdz 60° pa kreisi. Viegla apstāšanās 0°, 45° un 60° pa kreisi, plāksne ar iedaļām ērtākai leņķu noteikšanai. Asmens vadotnes ar cieta metāla aizsargiem. Grīdas statīvs ar atvērumu aizmugurē, kurā atrodas izņemama dzesētāja tvertne un elektriskais sūknis. Čuguna zāģa rāmis sagāzts 42° pozīcijā, lai nepārslogotu asmeni. Augsta sprieguma asmens 1500 kg/cm2, kas nodrošina labāku zāģēšanas precizitāti un lielāku izpildes ātrumu. Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 220 mm, kvadrātveida līdz 210 mm, taisnstūrveida līdz 250 × 110 mm.

  Asmens vadotnes ar cieta metāla aizsargiem

  Asmens vadotnes ar cieta metāla aizsargiem ar regulēšanas skrūvēm nolietojuma kompensēšanai.

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMSPēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  GBS 218
  Laukuma leņķa zāģis ° 90 + 30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 220 / 210 / 250 x 110
  Asmens izmēri mm. 2450 x 27 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 1,2
  Asmens ātrums mt/min. 35/70
  Izmēri (P x G x A) mm. 680 x 1400 x 1800
  Darba galda augstums mm. 900
  Svars Kg 240
  Darbības tips Manuāls
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam/alumīnijam

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!