fbpx

Metāla lentzāģis IMET GBS 240 GH AUTOCUT

IMET GBS 240 GH Autocut lentzāģis

Lentzāģis ar gravitācijas nolaišanu, kas piemērots uzturēšanas darbiem un nelielai atdalošo stieņu, cauruļu un pilno stieņu ražošanai līdz 60° pa kreisi.
Ātrās piespiešanās spailes. Viegla apstāšanās 0°, 45° un 60° pa kreisi, plāksne ar iedaļām ērtākai leņķu noteikšanai. Siksnas vadotnes ar gultņiem asmens centrēšanai, trīši 260 mm diametrā. AUTOCUT GH versija ar “3 virzienu” pārslēgu:

– A Manuāls griezums.

– B Manuāls griezums ar pašbremzi.

– C Automātisks griezums ar regulējamu padeves ātrumu un apstāšanos griezuma beigās. Lietotājs var manuāli pārvietot zāģa rāmi tuvu materiālam, tad ļaut iekārtai veikt griezumu, regulējot tikai padeves ātrumu. Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 240 mm, kvadrātveida līdz 230 mm, taisnstūrveida līdz 270 × 230 mm.

  Asmens vadotnes ar cieta metāla aizsargiem

  Asmens vadotnes ar cieta metāla aizsargiem ar regulēšanas skrūvēm nolietojuma kompensēšanai.

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  Ruļļu galdi RTP BS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, garuma atduri un motorizētu detaļas pārvietošanu, kas ļauj plānot 10 dažādus garumus izmantojot PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  GBS 240 GH Autocut
  Laukuma leņķa zāģis ° 90 + 30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 240 / 230 / 270 x 230
  Asmens izmēri mm.   2730 x 27 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 1,2
  Asmens ātrums mt/min. 35/70
  Izmēri (P x G x A) mm. 680 x 1400 x 1800
  Darba galda augstums mm. 900
  Svars Kg 260
  Darbības tips Manuāls/gravitācijas
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!