fbpx

Metāla lentzāģis IMET GBS 242 GH

IMET GBS 242 GH Versatile lentzāģis

Universāls GBS sērijas lentzāģis, kas paredzēts mazu un vidēju partiju sagriešanai vai nu mehānikā, vai vieglā tērauda konstrukcijā līdz 45° pa labi un 60° pa kreisi
Spailes ar regulējamām vadotnēm, ar ātru skavu var brīvi pārvietoties blakus galda virsmai. Plats un sākotnējās griešanas galds 0°, 45° pa kreisi / pa labi, 60° pa kreisi ar graduētu plāksni, lai identificētu dažādus leņķus.
Asmens vadotnes ar cietmetāla spilventiņu, papildu gultni asmens izlīdzināšanai. Droša iedarbināšanas spiedpoga uz roktura, brīdinājuma indikators pareizai darbībai, minimālās spriegošanas spoles termiskai
un magnētiskai aizsardzībai. Grīdas statīvs ar atvērumu aizmugurē, kurā atrodas izņemama dzesētāja tvertne un elektriskais sūknis. AUTOCUT GH versija ar “3 virzienu” pārslēgu:

– A Manuāls griezums.

– B Ātra pietuvošanās materiālam. Automātisks griezums ar autonomo pazemināšanos un apturēšanas mikroslēdzi griezuma beigās.

  Asmens vadotnes ar cieta metāla aizsargiem

  Asmens vadotnes ar cieta metāla aizsargiem ar regulēšanas skrūvēm nolietojuma kompensēšanai.

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  Ruļļu galdi RTP

  Ielādes-izlādes galdi ar motorizētu garuma atduras kustību, ar iespēju plānot 10 dažādus garumus caur PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  GBS 240 GH Autocut
  Laukuma leņķa zāģis ° – 45 / 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 250 / 210 / 290 x 210
  Asmens izmēri mm. 2965 x 27 x 0.9
  Asmens motora jauda KW 1.1/1.3
  Asmens ātrums mt/min. 35/70
  Izmēri (P x G x A) mm. 1500 x 1250 x 1700
  Darba galda augstums mm. 940
  Svars Kg 290
  Darbības tips Manuāls/gravitācijas
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!