fbpx

Pusautomātiskais dubulto kolonnu lentzāģis IMET H 601

IMET H 601 pusautomātiskais dubulto kolonnu lentzāģis

Pusautomātiskais divu kolonnu lentzāģis, hidrauliski vadīts. Īpaši piemērots tēraudu, cauruļu un cietvielu griešanai. Iespēja veikt griezumus ar maināmu leņķi līdz 60° pa kreisi ar zāģa rāmja manuālu pārbīdi.
Tērauda zāģa karkass ar cilindrisku sadalījumu; darba galds, ko atbalsta centrālais šarnīrs ar iepriekš ielādētiem gultņiem. Zāģa rāmja kustība uz elektrometinātas liela izmēra kolonnas caur divām recirkulējošām lodveida skrūvēm lineārām vadotnēm. Trīša diametrs 520 mm. Ilga kalpošanas laika monobloka motoreduktors.
Reģistrējamas lenšu vadotnes ar cietiem metāla atbalstiem un vadāmiem gultņiem. Elektronisks invertors mainīgam asmens ātrumam.
Automātiska sākuma un beigu nogriešanas kontrole caur deformācijas tapu; loka nolaišanās regulēšana un iespiešanās stiprums caur pulti. Asmens mehāniska spriegošana ar vadības mikroslēdzi.

Zāģa karkass, kas ir 6° leņķī, ļauj zāģa asmenim brīvi un viegli tikt cauri konstrukcijas daļas dibenam bez vibrācijas, saliekšanās vai zāģēšanas ātruma palēnināšanās. Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 120 mm kvadrātveida līdz 100 mm, taisnstūrveida līdz 180×100 mm.

   

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Skala H 601

  Uz zāģiem H 601 griešana tiek nolasīta, izmantojot skalu, ko var viegli nolasīt iekārtas priekšpusē.

   

  Trīši H 601

  H 601 zāģim ir čuguna lielie trīši, lai izvairītos no pārāk lielas asmens deformācijas.

  Plats skaidu kolektors

  Kā standarta gadījumā, KS modelim ir plats skaidu kolektors.

  Mobilā konsole

  Imet zāģi standartā ir aprīkoti ar mobilo konsoli ērtai pozicionēšanai atkarībā no veicamā darba.

   

  Ruļļu galdi KS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē, izgatavoti no elektriski metināta 1,5 metrus gara tērauda rāmja, atbalsta aizsargi un pamatne. Piemērots fiksēšanai pie grīdas un iespēju regulēt augstumu.

  Ruļļu galdi RTL

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla noņemšanas pusē, garuma atdura un mērījumu nolasīšana LCD displejā, garuma atdura slīd pa recirkulācijas vadotni, kas ir pieejamas izmēros no 3 metriem.

  Ruļļu galdi RTP

  Ielādes-izlādes galdi ar motorizētu garuma atduras kustību, ar iespēju plānot 10 dažādus garumus caur PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  Ruļļu galdi ar motorizētiem ruļļiem RTR

  Ruļļu galdi ar motorizētiem ruļļiem, kas paredzēti lietošanai gan materiāla uzlikšanas, gan noņemšanas pusē, ko vada zobrati, ķēde un invertora vadīts elektromotors; ruļļu galdu vadība tiek veikta ar manuālo spiedpogu paneli, kurā ir: kustības ātruma regulators, kustības virziena regulators, avārijas apstāšanās poga, galdu vienlaicīgas vai atsevišķas darbības poga. To iespējams papildināt ar metramēru, manuālu pozicionēšanu ar digitālu nolasīšanu vai motorizēto versiju. Motorizētajā versijā iespējams saglabāt atmiņā līdz pat 10 dažādiem garumiem caur PLC. Pozīcijas sensors, lai palēninātu materiāla kustību un nodrošinātu griezuma garumu precizitāti. Darbība: pēc materiāla uzlikšanas-nolikšanas galda virzību, operators ar pogām pārvieto materiālu, kas garuma atduras tuvumā automātiski palēnina gaitu līdz noteiktajam garumam.

   

  Vertikālie ruļļi RTSKS

  Ja zāģim tiks uzmontēta saišķu griešanas iekārta, ieteicams pieprasīt vertikālos ietveršanas ruļļus griežamajam materiālam.

  H 601
  Laukuma leņķa zāģis ° 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 500 / 450 / 610 x 440
  Griešanas kapacitāte pie 90°: taisnstūra ar griešanas saišķi mm. 600 x 250 max 150 x 50 min
  Asmens izmēri mm. 5320 x 34 x 1.1 or on request 5320 x 41 x 1.3
  Asmens motora jauda KW 3 or on request 4
  Asmens ātrums mt/min. 15÷100
  Motora hidrauliskais elements KW 0.75
  Hidrauliskā elementa tvertnes kapacitāte Litri 20
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 60
  Izmēri (P x G x A) mm. 1500 x 2850 x 2170
  Darba galda augstums mm. 820
  Svars Kg 1700
  Darbības tips Pusautomātiskā hidraulika
  Piemērots griešanai: Tērauds / čuguns / sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!