fbpx

Metāla griešanas lentzāģis IMET KS 1202 NC

IMET KS 1202 NC INDUSTRY 4.  READY* pusautomātiskie dubulto kolonnu lentzāģi

Pusautomātiskie dubulto kolonnu lentzāģi ar hidraulisku loka pazemināšanos un motorizētu leņķa griešanu ar CNC kontroli. Īpaši projektēti lielu profilu, siju, cauruļu un cietmateriālu griešanai. Iespēja veidot dažādu leņķu griezumus no 60° pa kreisi līdz 60° pa labi automātiskajā ciklā.
Iekārtas rotāciju nodrošina motors ar pārnesumiem un lineārais kodētājs, kas atrodas lielā attālumā no rotācijas centra, lai nodrošinātu augstāko pozīcijas precizitāti ar hidraulisku rotācijas nobloķēšanu.
Automātiska sākuma/beigu griešanas punktu noteikšana. Atšķirībā no parastajām iekārtām, slīpais zāģa rāmis ļauj zāģa asmenim brīvi un viegli griezt cauri konstrukcijas daļai, neradot vibrācijas, liekšanos vai zāģēšanas ātruma palēnināšanos.
Jauna dizaina metināta tērauda arka un bieza konstrukcijas daļa nodrošina darbību bez vibrācijas un trokšņa. Speciālā daļa ar slīpiem trīšiem nodrošina nelielu zāģa asmens sagriešanu, kas pagarina iekārtas kalpošanas laiku. Visas zāģa iekārtas kustības tiek veiktas ar jaunākās paaudzes recirkulējošo lodveida skrūves vadotni. Tiek nodrošināts tīrs griezums, pateicoties standarta dzesēšanas sistēmai ar minimālu eļļošanu, lai sagrieztu garas caurules un profilus bez dzesēšanas šķidruma sūces.
Iekārta ir pieejama arī ar manuālu
loka rotāciju un digitālo displeju, kurā redzams leņķis, vieglu apstāšanos 0° un 45° pa kreisi un pa labi. Griešanas kapacitāte pie 90°: apaļiem materiāliem 680 mm, kvadrāta 640 mm, taisnstūra 1250 x 600. * Modems paredzēts Industry 4.0, attālināts serviss un pārvaldība tiek piedāvāta kā papildu pakalpojums.

  Asmens nospriegošana KTECH

  Asmeņu spriegošana caur elektromehānisku sistēmu, ko kontrolē mašīnas CNC.

  KTECH zāģa rāmja rotācijas bloķēšana

  Uz KTECH un KS NC iekārtām zāģa rāmja rotācija ir motorizēta un to kontrolē CNC, zāģa rāmja rotācijas bloķēšana notiek ar hidraulisko cilindru.

   

  Mobilā asmens vadotne K

  Zāģēšanas iekārtām mobilā asmens vadotne tiek automātiski turēta saskarē ar griešanas punktu ar gāzes virzuli. Standartā iekārtas aprīkotas ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļakstīšanās.

  Drošības vads KS 802

  Mūsu pusautomātiskajiem un automātiskajiem 702 – 802 – 1202 modeļu lentzāģiem kā drošības līdzekli zāģa rāmja pagriešanā mēs esam nodrošinājuši drošības stiepli, kas, saskaroties ar šķērsli, nekavējoties izslēgs mašīnu.

  Ruļļu galdi KTECH

  Materiāla uzlikšanas/noņemšanas ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, papildināms ar mērīšanas sistēmu. Lūdzu, sazinieties, lai saņemtu papildu tehnisko informāciju.

  KS 1202
  Laukuma leņķa zāģis ° 90
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 680 / 640 / 820 x 610
  Griešanas kapacitāte pie 90°: taisnstūra ar griešanas saišķi mm. 800 x 350
  Asmens izmēri mm. 7960 x 41 x 1.3
  Asmens motora jauda KW 5.5
  Padevēja gājiens (atkārtojams) mm. 1500 or 3000
  Padevēja motora jauda KW 1.5
  Atlikumu beigas mm. 150
  Asmens ātrums mt/min. 15 ÷ 100
  Motora hidrauliskais elements KW 1.5
  Hidrauliskā elementa tvertnes kapacitāte Litri 20
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 3
  Izmēri (P x G x A) mm. 5850 x 3600 x 2700 ( F 3000 )
  Darba galda augstums mm. 820
  Svars Kg 4460 ( F 3000 )
  Minimālais griešanas garums mm. 30
  Darbības tips Pusautomātiskā hidraulika
  Piemērots griešanai: Tērauds / čuguns / sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!