fbpx

Metāla griešanas lentzāģis IMET KS 450

IMET KS 450 SHI pusautomātiskais hidrauliskais lentzāģis

KS 450 piemērots metināta tērauda, cauruļu, profilu un siju griešanai. Leņķa griešana līdz 60° pa kreisi un pa labi, viegla apstāšanās 0°,45° pa kreisi un 45° pa labi.

Ļoti izturīgs tērauda zāģa rāmis ar cilindrisku atdalījumu, trīši 360 mm diametrā. Cieta metāla aizsargi asmens vadotnēs. Iespēja pabīdīt priekšējās spailes gar darbgaldu. Plata darba virsma materiāla atbalstam.

Mehāniska ierīce (pozīcijas sensors), kas ļauj zāģa rāmim ātri nolaisties uz materiāla un automātiski noteikt griešanas sākuma un beigu punktu. Mobila konsole ar 3 virzienu pārslēgu, lai izvēlētos dažādus darba režīmus: zāģa rāmja atgriešanās ar statisku asmeni vai vai griešanas cikla beigās bez zāģa rāmja atgriešanās.

Griešanas kapacitāte: apaļam materiālam līdz 350 mm, kvadrātveida līdz 330 mm, taisnstūrveida līdz 450 × 320 mm.

   

  Mobilā konsole

  Imet zāģi standartā ir aprīkoti ar mobilo konsoli ērtai pozicionēšanai atkarībā no veicamā darba.

  Neilona asmens suka KS

  Standarta komplektācijā tiek nodrošināta neilona asmens tīrīšanas suka, ko kustina vadības trīsis.

   

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

   

  Hidrauliskās jaudas elements KS

  KS lentzāģiem hidrauliskās jaudas elements atrodas pamatnes kolonnas priekšpusē, lai tam varētu viegli piekļūt regulārās apkopes veikšanai.

  Sensora ierīce KS

  Visi KS zāģi ir standartā aprīkoti ar pietuvošanās sensoru automātiskai griešanas sākuma punkta noteikšanai.

   

  Ruļļu galdi KS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē, izgatavoti no elektriski metināta 1,5 metrus gara tērauda rāmja, atbalsta aizsargi un pamatne. Tie paredzēti nostiprināšanai uz grīdas ar iespējamu augstuma regulēšanu.

  Ruļļu galdi RTL

  Ruļļu galdi ar brīvās kustības ruļļiem izmantošanai materiāla noņemšanas pusē, ar manuālu kustību, garuma atduru un mērījumu nolasīšanu LCD displejā, garuma atdura slīd pa recirkulācijas vadotni, kas ir pieejamas izmēros no 3 metriem.

  Ruļļu galdi RTP

  Ielādes-izlādes galdi ar motorizētu garuma atduras kustību, ar iespēju plānot 10 dažādus garumus caur PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  Ruļļu galdi ar motorizētiem ruļļiem RTR

  Ruļļu galdi ar motorizētiem ruļļiem, kas paredzēti lietošanai gan materiāla uzlikšanas, gan noņemšanas pusē, ko vada zobrati, ķēde un invertora vadīts elektromotors; ruļļu galdu vadība tiek veikta ar manuālo spiedpogu paneli, kurā ir: kustības ātruma regulators, kustības virziena regulators, avārijas apstāšanās poga, galdu vienlaicīgas vai atsevišķas darbības poga. To iespējams papildināt ar metramēru, manuālu pozicionēšanu ar digitālu nolasīšanu vai motorizēto versiju. Motorizētajā versijā iespējams saglabāt atmiņā līdz pat 10 dažādiem garumiem caur PLC. Pozīcijas sensors, lai palēninātu materiāla kustību un nodrošinātu griezuma garumu precizitāti. Darbība: pēc materiāla uzlikšanas-nolikšanas galda virzību, operators ar pogām pārvieto materiālu, kas garuma atduras tuvumā automātiski palēnina gaitu līdz noteiktajam garumam.

  KS 450
  Laukuma leņķa zāģis ° -30 / 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 350 / 330 / 450 x 320
  Asmens izmēri mm. 4250 x 34 x 1.1
  Asmens motora jauda KW 1.7/2.2 or 2.2 ESC
  Asmens ātrums mt/min. 35/70 or 15 ÷ 100 ESC
  Izmēri (P x G x A) mm. 900 x 2500 x 2180
  Darba galda augstums mm. 850
  Svars Kg 865
  Darbības tips pusautomātisks/automātisks
  Piemērots griešanai: Tēraudam/čugunam/alumīnijam

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!