fbpx

Metāla griešanas lentzāģis IMET KS 802 NC

IMET KS 802 NC INDUSTRY 4.  READY* pusautomātiskie dubulto kolonnu lentzāģi

Pusautomātiskie dubulto kolonnu lentzāģi ar hidraulisku loka pazemināšanos un motorizētu leņķa griešanu ar CNC kontroli. Īpaši projektēti lielu profilu, siju, cauruļu un cietmateriālu griešanai. Iespēja veidot dažādu leņķu griezumus no 60° pa kreisi līdz 60° pa labi automātiskajā ciklā.
Iekārtas rotāciju nodrošina motors ar pārnesumiem un lineārais kodētājs, kas atrodas lielā attālumā no rotācijas centra, lai nodrošinātu augstāko pozīcijas precizitāti ar hidraulisku rotācijas nobloķēšanu.
Automātiska sākuma/beigu griešanas punktu noteikšana. Atšķirībā no parastajām iekārtām, slīpais zāģa rāmis ļauj zāģa asmenim brīvi un viegli griezt cauri konstrukcijas daļai, neradot vibrācijas, liekšanos vai zāģēšanas ātruma palēnināšanos.
Jauna dizaina metināta tērauda arka un bieza konstrukcijas daļa nodrošina darbību bez vibrācijas un trokšņa. Speciālā daļa ar slīpiem trīšiem nodrošina nelielu zāģa asmens sagriešanu, kas pagarina iekārtas kalpošanas laiku. Visas zāģa iekārtas kustības tiek veiktas ar jaunākās paaudzes recirkulējošo lodveida skrūves vadotni. Tiek nodrošināts tīrs griezums, pateicoties standarta dzesēšanas sistēmai ar minimālu eļļošanu, lai sagrieztu garas caurules un profilus bez dzesēšanas šķidruma sūces.
Iekārta ir pieejama arī ar manuālu
loka rotāciju un digitālo displeju, kurā redzams leņķis, vieglu apstāšanos 0° un 45° pa kreisi un pa labi. Griešanas kapacitāte pie 90°: apaļiem materiāliem 520 mm, kvadrāta 450 mm, taisnstūra 680 x 400. * Modems paredzēts Industry 4.0, attālināts serviss un pārvaldība tiek piedāvāta kā papildu pakalpojums.

   

  Asmens nospriegošana KTECH

  Asmeņu spriegošana caur elektromehānisku sistēmu, ko kontrolē mašīnas CNC.

  KTECH zāģa rāmja rotācijas bloķēšana

  Uz KTECH un KS NC iekārtām zāģa rāmja rotācija ir motorizēta un to kontrolē CNC, zāģa rāmja rotācijas bloķēšana notiek ar hidraulisko cilindru.

   

  Mobilā asmens vadotne K

  Zāģēšanas iekārtām mobilā asmens vadotne tiek automātiski turēta saskarē ar griešanas punktu ar gāzes virzuli. Standartā iekārtas aprīkotas ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļakstīšanās.

  Drošības vads KS 802

  Mūsu pusautomātiskajiem un automātiskajiem 702 – 802 – 1202 modeļu lentzāģiem kā drošības līdzekli zāģa rāmja pagriešanā mēs esam nodrošinājuši drošības stiepli, kas, saskaroties ar šķērsli, nekavējoties izslēgs mašīnu.

  Ruļļu galdi KTECH

  Materiāla uzlikšanas/noņemšanas ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, papildināms ar mērīšanas sistēmu. Lūdzu, sazinieties, lai saņemtu papildu tehnisko informāciju.

  KS 802
  Laukuma leņķa zāģis ° -30 / 90 / +30
  Griešanas kapacitāte pie 900: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 680 / 640 / 820 x 610
  Asmens izmēri mm. 7260 x 41 x 1.3
  Asmens slīpums ° 5
  Asmens motora jauda KW 5,5
  Motora hidrauliskais elements KW 1.5
  Hidrauliskā elementa tvertnes kapacitāte Litri 20
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 3
  Izmēri (P x G x A) mt/min. 15 ÷ 100
  Darba galda augstums mm. 2050 x 3600 x 2700
  Svars mm. 815
  Darbības tips Kg 3200
  Piemērots griešanai: Pusautomātiskā hidraulika
  Piemērots griešanai: Tērauds / čuguns / sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!