fbpx

IMET xt4* augstas ražotspēja dubulto kolonnu lentzāģis

IMET xt4* augstas ražotspēja dubulto kolonnu lentzāģis

Šī projekta pievienotā vērtība ļauj izmantot augstas veiktspējas TCT lentzāģa asmeņus. Pamatnes TCT asmeņa vadotņu hidrauliska piespiešana, lai sasniegtu maksimālu griezuma precizitāti. Izmantojot iespēju “Short Batch & “One Off” Sawing”, automātiskā ciklā ir iespēja pilnībā nenogriezt materiāla daļu automātiskajā ciklā. Opcija Automatic Trim Cut (Automātiska apcirpšana), ja materiālam ir pievienota iepriekš sazāģēta virsma, tā tiek precīzi un automātiski novietota attiecībā pret asmens nulles pozīciju. Šī opcija ietaupa laiku un samazina materiālu izšķērdēšanu. Tiek skaidri parādītas visas mašīnas darbības funkcijas, kļūdas un problēmu risināšanas ziņojumi. Ierīce griezuma precizitātes/slīpuma pārbaudei ar automātisku zāģa rāmja nolaišanās ātruma regulēšanu vai apturēšanu asmens novirzes gadījumā. Griešanas kapacitāte pie 90°: Apaļam un kvadrātveida materiālam 360 mm. *Modems Industry 4., attālināts serviss un pārvaldība tiek piedāvāta kā papildu pakalpojums.

   

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Skaidu konveijers XTECH

  Visiem automātiskajiem divu kolonnu lentzāģiem XTECH ir hidrauliski vadāms motorizētais konveijers, un tiem ir ātrais savienojums, lai varētu ērti iztīrīt skaidu aizsprostojumus.

  Asmens atdalīšana

  XTech 410 un 630 modeļu zāģiem standartā ir iespējams atdalīt materiālu asmens pacelšanās laikā, operators var izvēlēties: atvienojot tikai priekšējo, tikai aizmugurējo vai abus materiālus. Šī īpašība ir parocīga saišķu griešanai, un tā ir neaizvietojama cietā metāla asmeņu lietošanas gadījumā.

  Saišķu griešana PĒC IZVĒLES

  Zāģēšanas līnijai XTech iespējams pasūtīt hidraulisko ierīci saišķu griešanai, kas sastāv no diviem vertikāliem cilindriem, kuri ļauj veikt griezumus līdz minimālajam diametram 20 mm. Lejupielādējiet brošūru, lai skatītu zāģa griešanas iespējas.

   

  Ruļļu galdi RTS XTECH

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, standarta elements ar garumu 2 metri, liela izmēra siju konstrukcija no elektrometināta tērauda ar 5 smagiem ruļļiem uz centrālā šarnīra un gultņiem abās pusēs un diviem vertikāliem ruļļiem. Pēc pieprasījuma iespējams pasūtīt dubultos vertikālos ruļļus ar regulējamu platumu (saišķu griešanas gadījumā) un dzesēšanas šķidruma kolektoru. Tie paredzēti nostiprināšanai uz grīdas ar iespējamu augstuma regulēšanu.

  IMET XT 4
  Laukuma leņķa zāģis ° 90
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 360 / 360
  Griešanas kapacitāte pie 90°: taisnstūra ar griešanas saišķi mm. 360 x 350
  Asmens izmēri mm. 5900 x 41 x 1.3
  Asmens slīpums ° 0
  Asmens motora jauda KW 5.5
  Padevēja gājiens (atkārtojams) mm. 500
  Padevēja motora jauda KW 1.5
  Atlikumu beigas mm. 20
  Asmens ātrums mt/min. 15÷150
  Motora hidrauliskā vienība KW 3
  Hidrauliskā elementa tvertnes tilpums Litri 60
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 100
  Izmēri (P x G x A) mm. 2800 x 1794 x 2210
  Darba galda augstums mm. 877,5
  Svars Kg 3.500
  Minimālais griešanas garums mm. 15
  Darbības tips Pusautomātisks/automātisks CNC
  Piemērots griešanai Tērauds / čuguns / sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!