fbpx

IMET XS 900 pusautomātiskais hidrauliskais garās līnijas lentzāģis

IMET XS 900 pusautomātiskais hidrauliskais garās līnijas lentzāģis

Pusautomātiskajam hidrauliskajam garās līnijas lentzāģim piemīt vislabākās zāģēšanas tehnoloģijas un labākais sniegums specifiska tērauda griešanai. Elektrometināta konstrukcija un tērauda zāģa karkass atbilst visām griešanas vajadzībām un novērš vibrāciju un troksni. Vēl viena šīs iekārtas īpatnība ir materiāla pozicionēšanas rullīši, kurus darbina dinamisks motors. Un pamatnes TCT asmeņu vadotnes ir hidrauliski nospriegotas, lai iegūtu maksimālu precizitāti un griezumu. Zāģa asmens ir nospriegots, izmantojot hidraulisko cilindru, ko kontrolē ar iekārtas programmatūru. Hidrauliskais bloks ir aprīkots ar mainīgas jaudas sūkni, kas komplektēts ar spiediena samazinātāju. Griešanas cikla laikā programmatūra salīdzina asmens spriegumu ar iepriekš izvēlēto. Pateicoties šai sistēmai, zāģmašīna bez problēmām var apstāties, ja notiek ievērojamas izmaiņas. Apaļu un kvadrātveida materiālu griešanai līdz 900 mm.

   

  Lodveida skrūves zāģa rāmja XS 900 pārvietošanai

  XS pusautomātiskās hidrauliskās garās līnijas zāģiem rāmja kustību darbina ar recirkulācijas lodveida skrūvēm un pārnesumu motoru, ko vada ar invertoru, lai precīzi un pastāvīgi atvirzītos no zāģa rāmja.

  Vadības panelis XS 900

  Lentzāģa XS modelis standartā ir aprīkots ar mobilo vadības paneli, lai visas funkcijas un piedziņas vienmēr būtu operatoram pa rokai.

  Motorizētais ruļļu galds XS 900

  Materiālu padod galds ar septiņiem ruļļiem, ko darbina hidrauliskais orbitālais motors, kas ļauj novietot materiālu ļoti precīzi, pat pie maksimālas slodzes.

  Minimālas eļļošanas sistēma PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma visas Imet iekārtas aprīkot ar minimālas eļļošanas sistēmu, kas nodrošina asmens ilgu darbību un ļauj izvairīties no tradicionālo risinājumu dzesēšanas šķidruma izšļaktīšanās.

  Motorizētais skaidu konveijers XS 900

  Standarta komplektācijā XS 900 modeļa lentzāģi ir aprīkoti ar motorizētu hidrauliskas piedziņas konveijeru, kas ir viegli tīrāms.

  Mobilā asmens vadotne XS 900

  XS 900 modeļa zāģmašīnās pārvietojamā asmens  vadotne tiek automātiski turēta pēc iespējas tuvāk griešanas vietai, lai nodrošinātu lielāku precizitāti un vibrāciju neesamību darba fāzēs.

   

  Ruļļu galdi RTS XTECH

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, standarta elements ar garumu 2 metri, liela izmēra siju konstrukcija no elektrometināta tērauda ar 5 smagiem ruļļiem uz centrālā šarnīra un gultņiem abās pusēs un diviem vertikāliem ruļļiem. Pēc pieprasījuma iespējams pasūtīt dubultos vertikālos ruļļus ar regulējamu platumu (saišķu griešanas gadījumā) un dzesēšanas šķidruma kolektoru. Tie paredzēti nostiprināšanai uz grīdas ar iespējamu augstuma regulēšanu.

  XS 900
  Laukuma leņķa zāģis ° 90
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida mm. 900/900
  Asmens izmēri mm. 9300 x 67 x 1.6
  Asmens slīpums ° 0
  Asmens motora jauda KW 11
  Asmens ātrums mt/min. 14 ÷ 60
  Motora hidrauliskā vienība KW 3
  Hidrauliskā elementa tvertnes tilpums Litri 80
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 220
  Izmēri (P x G x A) mm. 4485 x 1680 x 3150
  Darba galda augstums mm. 790
  Svars Kg 8.450
  Darbības tips pusautomātisks
  Piemērots griešanai Tērauds / čuguns / augstas izturības tērauds/supersakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!