fbpx

Vertikālā apstrādes un virpošanas iekārta Unisign UNICOM 6000

UNISIGN UNICOM6000 Vertikālā apstrādes un virpošanas iekārta

Automātiska palešu maiņa kalpošanas laika palielināšanai  Ideāli piemērota vairāku operāciju veikšanai sarežģītām detaļām
Kvalitāte un ražīgums

UNICOM6000 ir daudzfunkcionāls apstrādes centrs, kurš nodrošina augstu kvalitāti un ražīgumu. Tas viegli spēj paveikt tādus darbu kā frēzēšana, urbšana un vertikālā virpošana. Šim darba zirgam ir īpaša priekšrocība – slīdņa konstrukcija ļauj “iegriezties” detaļās ar īsiem virpošanas instrumentiem. Iekārta var tikt aprīkota ar dažādām darbvārpstas galvām, kuras glabāja uzstādītajā ielādes stacijā. Horizontālās apstrādes darbībām pieejama leņķa slīpēšanas dalītājgalva, bet vēl lielākai fleksibilitātei iespējams integrēt universālo galvu ar B un C asīm. Automātiskais palešu mainītājs samazina ielādes laiku un nodrošina garāku darba mūžu, paaugstinot produktivitāti. Pat fokusējoties uz ražīgumu šī iekārta nodrošinās bezkompromisa precizitāti.

  Pārbaudīta tehnoloģija
  Katra daudzfunkcionālā apstrādes centra mērķis ir nodrošināt ražīgumu, taču tas nedrīkst notikt uz kvalitātes rēķina. Unicom 6000 ir viens no plašā vertikālo apstrādes centru klāsta, ko Unisign izstrādājuši pēdējo 30 gadu laikā. Pārbaudītās tehnoloģijas pielietotas frēzēšanas darbvārpstā, (universālajā) leņķa galvā un karuseļveida pagriešanas galdā, kas garantē uzticamību vairāku gadu garumā.
  Jaudīgs un intelektuāls
  Karuseļveida virpošanas iekārtai ir dubultās piedziņas sistēma ar pārnesumkārbu, kas virpošanai nodrošina lielu jaudu un griezes momentu, kā arī režīmu ar iespēju pārvietoties pa C asi. Pateicoties jaudīgajai galvenajai darbvārpstai UNICOM6000 nodrošina neticamu jaudu jebkuros aspektos. Slīdņa konstrukcija ļauj “iegriezties” detaļās iekšpuses operāciju veikšanai izmantojot īsus griežņus.
  Lietošanas komforts un drošība
  UNICOM6000 ir aprīkots ar pilnībā slēgtu darba zonu un tvaiku nosūkšanas sistēmu, kas nodrošina ergonomisku drošību un komfortablu darba vidi. Ideāls ierīču izvietojums nodrošina visa apstrādes procesa teicamu pārredzamību un vieglu piekļuvi apstrādes vietai un palešu mainītājam. Standarta aprīkojumā UNICOM6000 tiek piegādāta ar 2 paletēm, bet kā papildaprīkojums iespējamas arī vairākas. Paletes var būt dažādu izmēru un tikt izmantotas jebkādā kārtībā. Visas detaļas ar lielu precizitāti tiek uzstādītas un centrētas palešu ielādes stacijā, kas ļauj samazināt darbietilpīgo mērīšanas laiku iekārtas iekšpusē. Palešu nomaiņa notiek 60 sekunžu laikā.

  Palešu maiņas ierīce
  Leņķa slīpēšanas dalīšanas galva
  Universālā dalīšanas galva
  Dažādi virpošanas instrumentu adapteri
  Mērīšana apstrādes procesa laikā

  Darba zona
  X-ass 1.950mm
  Y-ass 1.425 mm
  Z-ass 1.000/1.250 mm
  Vertikālais izmērs 1.300/1.550 mm
  Galds
  Galda izmērs 1.250 – 1.800 ø mm
  Pagriešanas platforma 2.000 ø mm
  Darbvārpsta
  Darbvārpstas pievads ar pārnesumkārbu un parametri 54 kW
  6.000 min-1
  1.000 Nm
  Karuseļvirpas sistēma 70 / 95 kW
  25.000 / 38.000 Nm
  Dažādi
  Instrumenti HSK100A / Capto C8
  Konusa izmēri
  Ligzdu skaits # 80-202
  Instrumenta nomaiņas laiks 10 sek
  Ātrums
  Paātrinātā padeve 30.000 mm/min
  Padeves ātrums 5-30.000 mm/min

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!