fbpx

Vertikālā apstrādes un virpošanas iekārta Unisign UNICOM 7000

UNICOM7000 Vertikālā apstrādes un virpošanas iekārta

Jaudīga 5 asu apstrāde
Augsta ražība lielu detaļu apstrādē

Lielāka ražība  Lielāka jauda un vairāk vietas darba zonā… UNICOM 7000 – tas ir tas, kas nepieciešams ražības palielināšanai apstrādājot liela izmēra detaļas. Tāpat kā šās līnijas iekārta UNICOM 6000 – šī daudzfunkcionālā apstrādes iekārta sniedz neticamu ražību un jaudu bez ietekmes uz kvalitāti. Kādas ir tās atšķirības no 6000 modeļa? Tās standarta aprīkojumā ir vertikālā karuseļa ierīce un palešu mainītājs, kā arī ir iespēja izmantot daudz lielāka izmēra paletes. Ar mazāku iestatījumu nepieciešamību un īsāku sagatavošanās laiku jaunas detaļas ražošanai šī ārkārtīgi precīzā iekārta ir līderis liela izmēra detaļu ražošanā ar lielu ražošanas kapacitāti.

  Ātra jaunas produkcijas apguve
  Šodien pat liela izmēra detaļas nepieciešams izgatavot pēc iespējas īsākā laika posmā. Unicom 7000 ir mūsu vieglāk iestādāma un funkcionālākā daudzfunkcionālā apstrādes iekārta. Tā ne tikai ātri spēj novirpot lielus metāla daudzumus, bet ar palešu maiņas iekārtas palīdzību ļauj iestatīšanu veikt apstrādes cikla laikā, kas vēl vairāk paaugstina produktivitāti. Šādas kombinētās darbības rezultāts ir īss sagatavošanās laiks, bez virpošanas un frēzēšanas jaudas samazināšanas.
  Uzticama apstrāde
  Ar divpakāpju reduktoru frēzēšanas un virpošanas apstrādē Unicom 7000 nodrošina augstu griezes momentu un lielu rotācijas ātrumu. Slīdņa konstrukcija ar virpošanas instrumentu adapteri ļauj “iegriezties” detaļās izmantojot īsus, cietus griežņus. Izmēru noņemšana darba procesa laikā ļauj nodrošināt lielāku precizitāti un ekonomēt laiku.
  Atkārtotas izgatavošanas precizitāte
  Unicom 7000 ļauj veikt mērīšanu darba procesa laikā bez nepieciešamības mainīt instrumentus. Tas nozīmē, ka atkārtotus iestatījumus var garantēt ar mikronu precizitāti. Turklāt tiek sasniegta vēl augstāka nobeiguma precizitāte jo nepieciešami mazāki iekārtas iestatījumi uzsākot darbu. Ērtības nodrošināšanai iekārtā ir tikai viena kopīga instrumentu sistēma virpošanas un frēzēšanas darbību veikšanai. Savukārt drošību nodrošina pilnībā slēgta darba telpa.

  Palešu maiņas ierīce
  Leņķa slīpēšanas dalīšanas galva
  Universālā dalīšanas galva
  5-asu konfigurācija
  Mērīšana apstrādes procesa laikā

  Darba zona
  X-ass 2.675 mm
  Y-ass 2.300 mm
  Z-ass 1.600 mm
  Vertikālais izmērs 1.800 – 2.200 mm
  Galds
  Galda izmērs 1.250 – 1.800 ø mm
  Pagriešanas platforma 2.000 / 2.200 ø mm
  Darbvārpsta
  Darbvārpstas pievads ar pārnesumkārbu un parametri 42 kW
  6.000 min-1
  1.600 Nm
  Karuseļvirpas sistēma 70 / 95 kW
  25.000 / 38.000 Nm
  Dažādi
  Instrumenti
  Konusa izmēri HSK100A / Capto C8
  Ligzdu skaits # 97-200
  Instrumenta nomaiņas laiks 10 sek
  Ātrums
  Paātrinātā padeve 40.000 mm/min
  Padeves ātrums 5-40.000 mm/min

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!