fbpx

HGG CNC Cauruļu griešanas iekārta SPC 1500-3000

HGG CNC Cauruļu griešanas iekārta SPC 1500-3000

Ietaupījumi no montāžas un metināšanas
Izmantojot kvalificētus metinātājus griezumu iezīmēšanai, manuālai griešanai, slīpēšanai tiek izniekots laiks. Kvalificētus metinātājus ir grūti atrast, tas ir potenciāls šķērslis ražošanas procesā. SPC diapazons automatizē šos procesus, ļaujot metinātājiem darīt to, ko viņi dara vislabāk, – metināt.
Izkārtošanas samazināšana
Laiks, kas tiek iztērēts izgrieztā materiāla izkārtošanai ir ļoti ilgs un bieži vien arī tas nav droši. Pēc darbu sākšanas konstrukcijas nulles atsauces punktā, precīza un ātra SPC marķēšanas/griešanas instrumenta pozicionēšana ļauj operatoram plūstoši kontrolēt darbus.
Biezu sienu precizitāte
Novirzes griešanas laikā ietekmē metināmo daudzumu, it īpaši caurulēm ar biezām sienām. Tādējādi tiek kavēta ražošana un palielinātas montāžas un metināšanas izmaksas. SPC 3000 patentētais automātiskā fokusa robots ir paredzēts precīzas pozicionēšanas un kustības veikšanai.

  Skābekļliesma cauruļu griešanai
  Kādas ir jūsu lielākās raizes ražošanas procesā? Vai tā ir projekta sarežģītība, slikta ražošanas plūsmas pārvaldība, neefektīva materiālu apstrāde ar pārāk lieliem materiālu atkritumiem, kontroles zudums pār ekspluatācijas izdevumiem vai augsti kvalificētu metinātāju trūkums? Tad kā jūs risināsiet arvien stingrākās prasības un noteikumus, kas attiecas uz sametinātu konstrukciju projektiem?
  Jūras industriālie risinājumi
  Manuālā darba aizstāšana ar automatizētu skābekļliesmas cauruļu griešanu ir arvien populārāks risinājums īsiem projekta termiņiem jūrā. SPC 1500-3000 CNC cauruļu griešanas iekārta ir ļoti labi piemērota biezu cauruļu ražošanai, kur galvenais ir precizitāte un nepieciešamība samazināt metināšanas apjomu līdz absolūtam minimumam. Arvien vairāk jūras industriālo risinājumu ražotāju risina savus īso termiņu ražošanas izaicinājumus, automatizējot skābekļliesmas griešanas procesus. Izmantojot automātiskos risinājumus, ražotāji viegli iegūst labāku kontroli pār ražošanas procesu un ietaupa laiku montēšanai un metināšanai. SPC 1500-3000 CNC cauruļu griešanas iekārta palīdz ražotājiem tikt galā ar arvien stingrākām prasībām un noteikumiem par metinātu konstrukciju dizainu.
  Nozares pielietojums: skābekļliesmas cauruļu griešana apvalkiem, apvalku kājām, savienojumiem, mezgliem, jūras vēja apvalkiem, jūras vēja trijkājiem
  Spiediena tvertnes
  Caurumu raksta izkārtošana, griešana un daļu sastiprināšana un metināšana ir ļoti laikietilpīgs process. Griežot caurules ar biezām sienām, caurumiem ir jābūt tiešām apaļiem, un griezumiem jābūt ļoti precīziem, jo jebkura novirze griešanas laikā var ievērojami palielināt metināšanas apjomu. Izmantojot SPC 1500-3000 CNC cauruļu griešanas iekārtu, laiks, kas nepieciešams (skābekļliesmas) caurules griešanai, griežot parastu apvalku kopā ar sprauslu iemetināšanu, tiek samazināts no 8-10 stundām līdz 1 stundai. Iepriekš izgatavotām tvertnēm un cauruļvadu sistēmām jābūt samontētām saskaņā ar stingriem cauruļvadu ražošanas noteikumiem. Automatizējot griešanas procesu un pielietojot viedās metināšanas sagatavošanas tehniku, materiāli ir gatavi ātrai un ērtai uzstādīšanai un metināšanai. Automātiskais griešanas process arī ievērojami samazina metināšanas apjomus. Tā rezultātā darbaspēka izmaksas objektā tiek samazinātas par 30 %!
  Nozares lietojums: skābekļliesmas cauruļu griešana spiediena tvertnēm, sprauslām, boileriem, siltummaiņiem.

   

   

   SPC 1500 PT 75 – 1525 mm (3″– 60″) 18 / 30t 6 / 12 m (20’ – 40’)
   SPC 2000 PT 100 – 2035 mm (4″– 80″)
   SPC 2500 PT 200 – 2500 mm (8″– 98″)
   SPC 3000 PT 200 – 3000 mm (8″– 118″) 30 / 40 / 50 / 60t

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!