fbpx

HGG Cauruļu un cauruļvadu griešanas līnija TCL 400

HGG Cauruļu un cauruļvadu griešanas līnija TCL 400

Cauruļu griešanas līnija; 2. paaudze.
TCL cauruļu un cauruļvadu griešanas līnija ir nākamās paaudzes 3D griešanas iekārta caurulēm un cauruļvadiem. Augsti ražīgā TCL iekārta ir atbilde uz automatizētām, bet dārgām cauruļu lāzergriešanām.
Nepārspējams ražīgums
Virzot materiālu griešanas laikā un turot liesmu fiksētā stāvoklī, metāllūžņi, gatavās dažāda garuma daļas tagad tiek apstrādātas automātiski. Šīs jaunās paaudzes mašīnas nodrošina produktīvāku darbu un bez pastāvīgas operatora iejaukšanās nepieciešamības.
Lietotāja drošība
Tradicionālajā cauruļu griešanas iekārtu komplektā vienmēr būs vērojama plazmas izgarojumu iedarbība. Izveidojot nelielu norobežotu griešanas laukumu, pilnībā tiek kontrolēta izgarojumu ekstrakcija. Tas ir pilnīgs risinājums
Materiālu šķirošana
Grieztais materiāls tiek izdalīts uz pareizo konveijera staciju, kas ļauj novietot visas projekta daļas uz vienas kasetes. Pēc tam materiālu var tālāk izplatīt darbnīcā, izmantojot autoiekrāvējus. Pēc pieprasījuma mēs varam nodrošināt arī konveijera izdošanas sistēmu.

  Kādas ir jūsu lielākās raizes ražošanas procesā? Vai tā ir projekta sarežģītība, slikta ražošanas plūsmas pārvaldība, neefektīva materiālu apstrāde ar pārāk lieliem materiālu atkritumiem, kontroles zudums pār ekspluatācijas izdevumiem vai augsti kvalificētu metinātāju trūkums? Tad kā jūs risināsiet arvien stingrākās prasības un noteikumus, kas attiecas uz sametinātu konstrukciju projektiem?
  Tērauda konstrukcijas
  Apjomi un cauruļu izmēri atšķiras starp projektiem, pieprasot universālu cauruļu griešanas mašīnu, kas neļauj iekārtām atrasties dīkstāvē darbnīcā. Tērauda celtniecības tirgus arī ir konkurētspējīgs tirgus, kurā dominē stingri laiki un nelielas rezerves, kam nepieciešamas ļoti automatizētas ražošanas iekārtas. TCL400 cauruļu griešanas līnija sniedz atbildi uz šo divkāršo pieprasījumu pēc elastības kombinācijā ar augstu automatizācijas līmeni.
  Arvien grūtāk kļūst atrast augsti kvalificētus darbiniekus, piemēram, pieredzējušus metinātājus. Ražošanas procesa automatizācija atrisina šīs problēmas, nodrošinot ļoti precīzus griezumus un ievērojami samazinot metināšanas apjomus. Ar ļoti precīziem griezumiem nav vajadzīga pārmērīga slīpēšana. Turklāt daļas ir viegli sagatavojamas vieglai montāžai un metināšanai.
  Nozares lietojums: plazmas cauruļu griešana (cauruļu lāzera griešanas vietā) celtņiem, kopnēm, stadioniem, tiltiem, tematiskajiem parkiem, ekspo-centriem, lidostu konstrukcijām, iepirkšanās centriem.
  Procesu cauruļvadi
  TCL400 cauruļu un cauruļvadu griešanas līnija automatizē un vienkāršo veidu, kā ražotāji nodrošina savas metināšanas kabīnes ar pietiekamu daudzumu spoļu, kas piegrieztas tolerancei, lai profesionāliem metinātājiem nav lieki jātērē laiks. TCL 400 nodrošina automatizētu ražošanas līniju ar vairākām izvades stacijām, kas var nodrošināt metināšanas kabīnes un pārējo apstrādes sistēmu.
  Iepriekš izgatavotām tvertnēm un cauruļvadu daļām jābūt samontētām saskaņā ar stingriem cauruļvadu ražošanas noteikumiem. Automatizējot griešanas procesu un pielietojot viedās metināšanas sagatavošanas tehniku, materiāli ir gatavi ātrai un ērtai uzstādīšanai un metināšanai. Griešanas procesa automatizācija var arī ievērojami samazināt nepieciešamo metināšanas apjomu, kas savukārt var samazināt darba izmaksas uz vietas par 30 %.
  Nozares lietojums: cauruļu plazmas griešana (cauruļu lāzera griešanas vietā) sliedēm, rāmjiem, spolēm, kolektoriem, cauruļvadiem, liektajām caurulēm, katliem, sprauslām.

  TCL 400 48 – 406 mm (2 – 16″) 4.2 t

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!