fbpx

HGG Cauruļu un kvadrātcauruļu griešanas iekārta MPC 450/500-1200

HGG Cauruļu un kvadrātcauruļu griešanas iekārta MPC 450/500- 1200

Trīs iekārtas vienā

MPC 450 cauruļu un kvadrātcauruļu griešanas iekārta ir ļoti precīza un universāla. Ar to var griezt dažādus profilus: caurules, plakanus stieņus un kvadrātcaurules. Dažādu profilu griešanas iekārtā ir apvienotas trīs iekārtu griešanas spējas.

  Gludās metināšanas detaļas
  MPC programmatūra palīdz samazināt montāžu un metināšanu. Lai vienmērīgi pārietu no vienas virsmas uz otru, tiek izmantoti  unikāli algoritmi. Piem., pāreja no četrām kvadrātcaurules virsmām tiek ekstrapolēta, lai izveidotu vienmērīgu metinājuma pāreju uz nākamajām četrām virsmām.
  Perfekts pielāgošanas garums
  MPC Pipe un kvadrātcauruļu griešanas iekārta apvieno mērīšanas un novirzes kompensācijas metodes, kas nodrošina lielisku pielāgošanas garumu. Tas ir izšķirošs faktors atskarpju kastu, arhitektonisko konstrukciju, sauszemes naftas platformu un amerikāņu kalniņu 3D profilēšanā.
  Ātrā pārslēgšana starp cauruļu un kvadrātcauruļu griešanu
  MPC cauruļu un kvadrātcauruļu griešanas iekārtu iespējams pārslēgt no cauruļu griešanas iekārtas uz kvadrātveida cauruļu griešanas konfigurāciju un atpakaļ mazāk nekā 20 minūtēs.

  Kādas ir jūsu lielākās raizes ražošanas procesā? Vai tā ir projekta sarežģītība, ražošanas plūsmas pārvaldība, materiālu pārvietošana un atkritumi, operatīvo izmaksu kontrole vai profesionālu metinātāju trūkums? Tad kā ražotāji tiek galā ar arvien pieaugošajām metinātu konstrukciju dizaina prasībām, kā arī attiecīgajiem noteikumiem?
  Tērauda konstrukcijas
  Materiālu tipi un apjomi var ļoti atšķirties starp dažādiem projektiem. Lai novērstu iekārtu dīkstāvi darbnīcā, ieteicams izmantot vienu universālo plazmas griešanas iekārtu cauruļu un kvadrātcauruļu griešanai. Izmantojot tradicionālās griešanas metodes, ražotājs var izgriezt līdz 10–20 tonnām tērauda dienā, bet ar MPC cauruļu un kvadrātcauruļu griezēju ražotājs var sagriezt vairāk nekā 40 tonnas tērauda dienā.
  Nozares lietojums: cauruļu un kvadrātcauruļu griešana stadioniem, tiltiem, tematiskajiem parkiem, ekspo-centriem, lidostu konstrukcijām, iepirkšanās centriem, celtņiem, kopnēm.
  Process
  MPC cauruļu un kvadrātcauruļu griešanas iekārta automatizē un vienkāršo veidu, kā ražotāji uztur metināšanas kabīnes. Tas arī palīdz ražotājam saglabāt pietiekami daudz spoles, kas piegrieztas līdz pielaidei, vienlaikus neļaujot viņu kvalificētajiem metinātājiem tērēt laiku montāžai. Izmantojot MPC  plazmas cauruļu un kvadrātcauruļu griezēju, tipiska kolektora ar 82 slīpiem caurumiem griešana, kas parasti aizņem apmēram 26 stundas, tiek samazināta līdz 2 stundām.
  Nozares lietojums: cauruļu un kvadrātcauruļu griešana sliedēm, rāmjiem, spolēm, kolektoriem, cauruļvadiem, liektajām caurulēm, katliem, sprauslām.
  Jūrā
  Manuālā darba aizstāšana ar automatizētu cauruļu un kvadrātcauruļu griešanu ir arvien populārāks risinājums īsiem projekta termiņiem jūrā. Ar MPC cauruļu un kvadrātcauruļu griezēju helikopteru nolaišanās laukumu, kas izgatavots no 95 caurulēm un parasti aizņem aptuveni 240 stundas darba, tagad iespējams pabeigt mazāk nekā 40 stundās.
  Nozares lietojums: cauruļu un kvadrātcauruļu griešana apvalkiem, domkratiem, helikopteru klājiem, balsta konstrukcijām, cauruļu statīviem, zemūdens kolektoru aizsargrāmjiem, laivu piestātnēm.
  Krastā
  Lai pabeigtu vienu naftas platformu, 8 metinātājiem ir nepieciešams strādāt 6 dienas nedēļā pa 10 stundām. Ar MPC cauruļu un kvadrātcauruļu griešanas iekārtu viens operators var veiksmīgi paveikt visu astoņu metinātāju darbu. Tādējādi profesionāli metinātāji var koncentrēties uz to, ko dara vislabāk – montāžu un metināšanu.
  Nozares lietojums: cauruļu un kvadrātcauruļu griešana naftas platformām, rāmjiem, atbalsta konstrukcijām, cauruļu plauktiem, sliedēm.

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!