fbpx

HGG CNC Cauruļu griezējs ProCutter 600–900

HGG CNC Cauruļu griezējs ProCutter 600–900

PC 600 un PC 900 CNC cauruļu griezēji ietver visas HGG progresīvās tehnoloģijas un zināšanas. Lai saglabātu zemas izmaksas, tiek izmantota darbības izcilība. Gan PC 600, gan PC900 ir pieejams ar oksidegvielu, plazmu, marķējumu un CAD-CAM saskarnēm.
Ietaupījumi no montāžas un metināšanas
Pārāk daudz metinātāju tērē laiku, lai veiktu apgriešanu, manuālu griešanu un slīpēšanu. Kvalificētus metinātājus ir grūti atrast, tas ir potenciāls šķērslis ražošanas procesā. Automatizē cauruļu griešanas procesu, ļaujot metinātājiem darīt to, kas viņiem padodas vislabāk, – metināšanu. Daļēji savienojumu pārklāšanas metinājumi
ProCutter 600–900 ir aprīkots gan ar skābekļliesmu, gan ar plazmu, un tas nosedz daudz dažādu materiālu, izmēru un sienu biezumu. Unikālas profilēšanas formas (t. i., kāstuve) ļauj veikt pastāvīgu un efektīvu metināšanu, neskatoties uz esošo plazmas ierobežojumu sasvēršanai. Inteliģentās profilēšanas formas automātiski pārslēdzas no rievas metinājuma sagatavošanas uz saites metinājuma sagatavošanu (nav nepieciešama galēja slīpēšana), kad ir pārsniegts slīpēšanas ierobežojums.

  Kādas ir jūsu lielākās raizes ražošanas procesā? Vai tā ir projekta sarežģītība, slikta ražošanas plūsmas pārvaldība, neefektīva materiālu apstrāde ar pārāk lieliem materiālu atkritumiem, kontroles zudums pār ekspluatācijas izdevumiem vai augsti kvalificētu metinātāju trūkums? Tad kā jūs risināsiet arvien stingrākās prasības un noteikumus, kas attiecas uz sametinātu konstrukciju projektiem?
  Tērauda konstrukcijas
  PC 600–900 var vienkāršot montāžu un metināšanu, lai izgatavotu cauruļveida konstrukcijas. Šis CNC cauruļu griezējs izmanto cauruļu griešanas tehnoloģiju, lai nodrošinātu vieglu un laiku taupošu montāžu un metināšanu ļoti dažādiem cauruļu savienojumiem. Izmantojot tradicionālās griešanas metodes, ražotājs var izgriezt līdz 10–20 tonnām cauruļu dienā, bet ar PC 600-900 CNC cauruļu griezēju ražotājs var sagriezt vairāk nekā 40 tonnas cauruļu dienā.
  Nozares lietojums: Plazmas cauruļu izciršana stadioniem, tiltiem, tematiskajiem parkiem, ekspo-centriem, lidostu konstrukcijām, iepirkšanās centriem, celtņiem, kopnēm
  Process             
  PC 600 –900 CNC cauruļu griezējs vienkāršo veidu, kā ražotāji uztur savas metināšanas kabīnes ar pietiekami daudz spoļu, kas piegrieztas tolerancei, bez prasmīgiem metinātājiem, kas tērē laiku, lai tās varētu uzstādīt. Izmantojot PC  600–900 CNC cauruļu griezēju, tipiskas galvenes izgatavošana ar 82 slīpiem caurumiem, kas parasti aizņem apmēram 26 stundas, tika samazināta līdz 2 stundām.
  Nozares lietojums: Plazmas cauruļu griešana sklerozēm, rāmjiem, spolēm, kolektoriem, cauruļvadiem, liektajām caurulēm, katliem, sprauslām
  Jūrā
  Manuālā darba aizstāšana ar automatizētu plazmas cauruļu griešanu ir arvien populārāks risinājums īsiem projekta termiņiem jūrā. Ar PC 600–900 CNC cauruļu griezēju helikopteru nolaišanās laukumu, kas izgatavots no 95 caurulēm un parasti aizņem aptuveni 240 stundas darba, tagad iespējams pabeigt mazāk nekā 40 stundās.
  Nozares lietojums: Plazmas cauruļu griešana apvalkiem, domkratiem, helikopteru klājiem, balsta konstrukcijām, cauruļu statīviem, zemūdens kolektoru aizsargrāmjiem, laivu piestātnēm.
  Kuģubūve
  Plazmas cauruļu griešanas mašīna PC 600–900 vienkāršo to, kā kuģu būvētavas uztur metināšanas kabīnes un nodrošina tās ar pietiekami daudz spolēm, kas sagrieztas līdz tolerancei. Izmantojot PC  600–900 CNC cauruļu griezēju, 15 uzgaļu ražošanas laiks, kas parasti aizņem apmēram 13 stundas, tika samazināts līdz 1 stundai.
  Nozares lietojums: Plazmas cauruļu griešana sliedēm, rāmjiem, spolēm, kolektoriem, cauruļvadiem, kolektoru liektajām caurulēm, katliem, sprauslām

   PC 600 Ø 48 mm–610 mm (2 – 24″) 3t
   PC 900 Ø 48 mm–910 mm (2 – 36″)

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!