fbpx

HGG Kuģu profilētājs griešanas iekārta

Kuģu profilētājs

Profilu griešanas iekārta
Automatizēta profilu griešana
Kuģu profilētājs nodrošina automatizētu profilu griešanu par pieņemamu cenu, apvienojot augstu produktivitāti ar nelielu ekoloģisko ietekmi! Materiālu noviržu kompensēšanai un precizitātes paaugstināšanai tiek izmantoti lāzera mērījumi.
Operatora drošība
Griešanas kamera ar logu, kas atdala griešanas procesu no operatora un nodrošina barjeru pret troksni, dūmiem un dzirkstelēm. Divu punktu dūmu un dzirksteļu nosūkšanas sistēma uzreiz savāc kaitīgās vielas un ievada tās ventilācijas sistēmā.
Precīzi griezumi
Patentētā biaksiālā griešanas galva ar liekšanās un rotēšanas kustības brīvību var precīzi izgriezt cauri materiālam un veidot slīpumus līdz pat 45° leņķī. HGG izmanto minimālo asu skaitu ar precīziem elektromotoriem, lai ik reizi nogrieztu precīzi.
Precīza nogriešana
Pie degļa turētāja ir pievienota 3D lāzera mērījumu sistēma. 3D lāzera skenēšana ātri aprēķina materiāla neatbilstības, salīdzina teorētisko modeli ar materiālu sniedz informāciju griešanas ratiņiem, kā pareizi novietot plazmas degli.

  Kādas ir jūsu lielākās raizes ražošanas procesā? Vai tā ir neefektīva materiālu izmantošana ar pārāk lieliem materiāla zudumiem, slikta ražošanas plūsmas pārvaldība, kontroles zudums pār operatīvajām izmaksām vai augsti kvalificētu metinātāju trūkums? Tad kā jūs turaties ļoti konkurējošā un inovatīvā kuģubūves tirgus priekšgalā?
  Kuģu remontdarbnīcas
  Kuģu remontdarbnīcās elastīgums ir galvenais elements. Kuģu profilētājs nodrošina šo pieprasījumu no visiem aspektiem, iekārta ir izstrādāta tā, lai būtu piemērota plašo kuģu remontdarbnīcu prasību izpildei. Attiecībā uz spoļu (cauruļu) vai stiprinājuma ribu (vienādu un nevienādu leņķu, HP, plakano) apstrādi, kuģu profilētājs var paveikt visu un nodrošina montāžai gatavas daļas abām nozarēm vienā ražošanas procesā. Pagātnē tikai lieli apjomi varēja kalpot pat pamatojumu automatizētas profilu griešanas iekārtas iegādei, bet tagad kuģu profilētājs padara automatizāciju pieejamu – nodrošinot vairāk iespēju pat pusi no izmantojamās grīdas platības un cenas.
  Nozares lietojums: Automatizēta stiprinājumu ribu, plakano paneļu un mikropaneļu griešana. Ar šo profilu griešanas iekārtu iespējams sagriezt caurules spolēm un cauruļvadiem.
  Karakuģi
  Karakuģi tiek ražoti no liela skaita dažādu izmēru un garumu stiprinājuma ribu. Materiālu apstrāde, materiālu šķirošana un daļu savienošana ir ārkārtīgi sarežģīta. Izmantojot automatizēto profilu griešanas iekārtu – kuģu profilētāju, var panākt vairāk nekā 70 % darbaspēka samazinājumu ar tādu pašu caurlaidspēju, salīdzinot ar esošajām manuālajām sistēmām. Un pāris gadu laikā ieguldījums atmaksāsies.
  Nozares lietojums: Automatizēta stiprinājumu ribu, plakano paneļu un mikropaneļu, agregātu, starpsienu, tīklu, mikropaneļu gaisa kuģos, patruļlaivās, kreiseros, fregatēs, slimnīcas kuģos u.c. griešana.
  Kuģubūve
  Runājot par kuģu būvi, parasti tiek apstrādāti lieli stiprinājuma ribu apjomi. Tāpēc HGG ir izstrādājis ļoti automatizētu profilu griešanas līniju, ko sauc PCL600. Tomēr šī iekārta ir pieejama tikai lielajiem kuģu būvētājiem, kam ir pietiekams darba apjoms šāda līmeņa automatizācijas izmantošanai. Tāpēc HGG ir izstrādājis arī kuģu profilētāju – iekārtu, kas nodrošina tādu pašu precizitātes līmeni kā PCL, griešanas procesa automatizāciju, elastīgumu, kas pārsniedz PCL600 iespējas, tikai par pusi no tās cenas. Līdz ar to automatizēta profilu griešana ir kļuvusi pamatojamāka nekā jebkad iepriekš.
  Nozares lietojums: Automatizēta stiprinājumu ribu, plakano paneļu un mikropaneļu, spoļu un cauruļvadu profilu griešana.
  Kravas kuģi
  Konkurences pārsātinātajā kravas kuģu ražošanas tirgū galvenie mērķi ir panākt ražošanas efektivitāti un augstu caurlaides spēju. Kuģu būvētavām, kas izmanto tradicionālās profilu griešanas metodes, ir grūtības sasniegt šos mērķus. Automatizēta profilu griešanas iekārta – kuģu profilētājs, ir ļoti produktīva profilu griešanas iekārta, kas var apstrādāt visus profilus, kā arī caurules par pieejamu cenu.
  Nozares lietojums: Automatizēta stiprinājuma ribu, plakano paneļu, dubultās pamatnes konstrukciju, agregātu, starpsienu, tīklu, mikropaneļu profilu griešana LNG transportkuģiem, supertankkuģiem, konteinerkuģiem, ķimikāliju tankkuģiem, beramkravu kuģiem, RoRo kuģiem, ledlaužiem utt.

  Kuģu profilētājs mm 48–450 80–260 60×5 – 450×30 60×80×5 – 150×200×30 60×5 – 250×30 125 kg/m 12m
  Kuģu profilētājs collās 2–17.7 3.2–10.2 2.4×0.2 – 17.7×1.2 2.4×3.2×0.2 – 5.9×7.8×1.2 2.4×0.2 – 9.8×1.2 84 lb/ft 40′

  Šeit ir profilēšanas formu izlase savienojumu veidošanai uz stiprinājuma ribu profiliem:

  Caurumi

  Veido caurumu profiliem ūdenī, lai plūstu cauri vai

  palielinātu materiāla elastīgumu.

  Izgriezumi

  Profila tīklā šķērsprofiliem.

   

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!