fbpx

Stacionārā cauruļu griešanas iekārta SPC 500-1200 PT

Cauruļu profilēšana; universāla precizitāte

SPC 500–1200 stacionārā cauruļu griešanas iekārta apstrādā plašu materiālu, izmēru un sienu biezumu klāstu, padarot to piemērotu visām lietošanas jomām. Tā ir pieejama ar oksidegvielu, plazmu, marķējumu un CAD-CAM saskarnēm.
Ietaupījumi no montāžas un metināšanas
Izmantojot kvalificētus metinātājus griezumu iezīmēšanai, manuālai griešanai, slīpēšanai tiek izniekots laiks. Kvalificētus metinātājus ir grūti atrast, tas ir potenciāls šķērslis ražošanas procesā. SPC diapazons automatizē šos procesus, ļaujot metinātājiem darīt to, ko viņi dara vislabāk, – metināt.
Operatora drošība
Ļoti svarīgi ir nodrošināt operatoru drošību, kamēr tie pārstrādā tonnām tērauda ar termisko griešanu. Ierobežotā griezējgalviņa, dūmu ekstrakcija caur cauruli un unikālā Venturi sistēma atlikušajiem izgarojumiem nodrošina maksimālu mašīnas operatora aizsardzību.
CAD dati uz iekārtu
Vēl svarīgāk ir izmantot datus, kas jau ir ievadīti CAD modelī. SPC diapazons ir aprīkots ar iebūvētu programmatūras komplektu, kas nodrošina saskarni jebkurai projektēšanas sistēmai, kura ģenerē NC datu failus.

  Kādas ir jūsu lielākās raizes ražošanas procesā? Vai tā ir projekta sarežģītība, slikta ražošanas plūsmas pārvaldība, neefektīva materiālu apstrāde ar pārāk lieliem materiālu atkritumiem, kontroles zudums pār ekspluatācijas izdevumiem vai augsti kvalificētu metinātāju trūkums? Tad kā jūs risināsiet arvien stingrākās prasības un noteikumus, kas attiecas uz sametinātu konstrukciju projektiem?
  Tērauda konstrukcijas
  Apjomi un cauruļu izmēri atšķiras starp projektiem, pieprasot elastīgu cauruļu griešanas mašīnu, kas neļauj iekārtām atrasties dīkstāvē darbnīcā. Izmantojot tradicionālas metodes cauruļu profilēšanai, ražotājs parasti var sagriezt 10-20 tonnas cauruļu dienā. Ar HGG iekārtu ražotājs var viegli sagriezt vairāk nekā 40 tonnas cauruļu dienā.
  Nozares lietojums: plazmas cauruļu izciršana stadioniem, tiltiem, tematiskajiem parkiem, ekspo-centriem, lidostu konstrukcijām, iepirkšanās centriem, celtņiem, kopnēm.
  Procesu cauruļvadi
  HGG SPC cauruļu griezējs var automatizēt un vienkāršot veidu, kā ražotāji uztur savas metināšanas kabīnes ar pietiekami daudz spoļu, kas piegrieztas tolerancei, neļaujot prasmīgiem metinātājiem tērēt laiku uzstādīšanai. Tipiska kolektora sagatavošana ar 82 slīpiem caurumiem parasti tiek samazināta no 26 stundām uz 2 stundām.
  Nozares lietojums: plazmas cauruļu profilēšana sliedēm, rāmjiem, spolēm, kolektoriem, cauruļvadiem, liektajām caurulēm, katliem, sprauslām.
  Jūrā
  Arvien vairāk jūras industriālo risinājumu ražotāju risina savus īso termiņu ražošanas izaicinājumus, automatizējot griešanas procesus. Manuāli ražotājs var parasti izgriezt helikopteru nolaišanās klāju no 95 caurulēm 240 stundās. Ar SPC cauruļu griešanas iekārtu ražotājs var sagriezt tās pašas 95 caurules mazāk nekā 40 stundās.
  Nozares lietojums: plazmas cauruļu profilēšana apvalkiem, domkratiem, helikopteru klājiem, balsta konstrukcijām, cauruļu statīviem, zemūdens kolektoru aizsargrāmjiem, laivu piestātnēm.
  Kuģubūve
  HGG cauruļu griešanas mašīna automatizē un vienkāršo to, kā kuģu būvētavas nodrošina metināšanas kabīnes ar pietiekami daudz spolēm, kas sagrieztas līdz pielaidei. Automatizēta cauruļu profilēšana arī ļauj profesionāliem metinātājiem lieki netērēt laiku montāžai. 15 sprauslu apstrāde tagad 13 stundu vietā aizņem 1 stundu, pateicoties SPC cauruļu griešanas iekārtai.
  Nozares lietojums: plazmas cauruļu profilēšana sliedēm, rāmjiem, spolēm, kolektoriem, cauruļvadiem, liektajām caurulēm, katliem, sprauslām.

   

  SPC 500 PT Ø 48 – 510 mm (2 – 20″) 8t
  SPC 600 PT Ø 48 – 610 mm (2 – 24″)
  SPC 800 PT Ø 48 – 815 mm (2 – 32″)
  SPC 1000 PT Ø 48 – 1020 mm (2 – 40″) 8t / 12t
  SPC 1200 PT Ø 48 – 1225 mm (2 – 48″)

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!