fbpx

Metāla ripzāģis IMET VELOX 350 AF-E

Metāla ripzāģis IMET VELOX 350 AF-E

Automātisks cirkulārais zāģis, kas piemērots alumīnija un citu vieglo sakausējumu metālu un profilu griešanai ar augstu precizitāti. Iekārtu iespējams aprīkot darbam ar vara un misiņa profiliem. Griezuma leņķis no 0° līdz 45° gan no labās, gan kreisās puses. (02.  Galvas sagāzums 45° vertikālā asī slīpiem griezieniem.

  Ātrās atdures 0°, 15°, 30°, 45° leņķī labajā un kreisajā pusē.

  Manuāls regulējums jebkuram citam leņķim.

  Darba galds ar leņķu marķējumu.

  Elektriska un pneimatiska darbība, hidrauliska galvas padeves lejup ātruma kontrole.

  Elektroniska vadība ar visu darbību programmēšanas iespēju izmantojot klaviatūru, ieskaitot griezuma sākuma un beigu punktus.

  Displejā tiek parādīts iekārtas statuss, ieskaitot asmens atlikumu, ātrumu, detaļu skaitu, cikla laiku, motora absorbciju, novirzes no normas darbības laikā.

  Pēc griešanas garuma un griezumu skaita iestatīšanas tiek veikts iegriezums, pēc tam grieziens tiek pabeigts atbilstoši iestatītajam.

  Manuāla garuma izvēle ar digitālu izmēra attēlošanu līdz desmitdaļām.

  Priekšējās pneimatiskās spīles aprīkotas ar ātrajiem satvērējiem un brīvi pārvietojamas pa darba galdu, vertikālas pneimatiskās spīles.

  Augšējie ruļļi secīgai griešanai. Pilnvērtīga asmens aizsardzība, iespēja pieslēgt skaidu nosūkšanas iekārtu.

  Asmeņa aizsargs atveras pilnībā tikai tad, kad apstājusies griešanās.

  Fiksēta aizsardzība izlādes pusē. Grīdas paliktnis ar noņemamu tvertni, skaidu savācēju, savienojumu elementi izlādes pusē maksimālai drošībai.

  Eļļošanas sistēma ar izsmidzinātāju darbojas tikai griešanas laikā un ir aprīkota ar gaisa filtru, reduktoru un eļļošanas elementu.

  Galvenais slēdzis ar minimāla sprieguma spoli, avārijas apstādināšanas poga, termāla un magnētiska motora aizsardzība, motora absorbcijas iekārta, 24V zemspriegums.

  Padevējs ar 200 mm atvērumu, maksimālais gājiens 520 mm, minimālais gājiens 4 mm (minimālais atgriezums 355 mm); griezumu skaita izvēle (1-9999) un padevēja gājienu skaita izvēle (1-29) izmantojot klaviatūru.

  Čuguna galva vibrāciju novēršanai. Papildu vertikālas pneimatiskās spailes precīzai materiāla nostiprināšanai.

  Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 120 mm kvadrātveida līdz 105 mm 200×80 mm.

  Tron iekšējā skata fotogrāfija

  PLC TRON vada visas zāģa darbības funkcijas un sniedz informāciju par iekārtas darba statusu (griešanas laiks, asmens ātrums, asmens atlikums, izdarīto griezumu skaits), papildināts ar diagnostikas risinājumu ātrai jebkura veida problēmu atrisināšanai.

  Vertikālās griešanas VELOX

  Velox cirkulārie zāģi var griezt gan standarta horizontālā veidā ar nobīdi no -45° līdz +45°, gan arī ar iespēju veikt galvas sagāšanu pa kreisi no vertikāles līdz 45°.

  Velox V-veida ietverspailes

  Izmantojot alumīnija V-veida ietverspailes ir iespējams veikt vairāku cauruļu ar maksimālo diametru 85 mm vienlaicīgu griešanu. Uzstādīšanas piederumi ietverti komplektācijā.

  Skaidu nosūcējs Velox PAPILDAKSESUĀRS

  Pēc pieprasījuma var tikt piegādāts skaidu nosūcējs, lai atbrīvotu darba virsmu no lielākās daļas skaidu griešanas laikā.

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  V-veida ruļļi

  Ja nepieciešami V-veida ietverspailes, iesakām aprīkot ruļļu galdu ar V-veida ruļļu pāri. Ieteicams izmantot 6 pārus maksimāli uz katriem 2 metriem ruļļu galda.

   

  VELOX 350 AF-E
  Laukuma leņķa zāģis ° -45/90/+45
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 120 / 105 / 200×80
  Asmens izmēri mm. 350
  Blade Motor Power KW 2.2
  Padevēja gājiens (atkārtojams) mm. 520
  Atlikumu beigas mm. 355
  Asmens ātrums RPM 3600
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 40
  Izmēri (P x G x A) mm. 1800 x 13oo x 1800
  Darba galda augstums mm. 930
  Svars Kg 590
  Minimālais griešanas garums mm. 4
  Darbības tips Pusautomātisks/automātisks CNC
  Piemērots griešanai: Alumīnijs un vieglie sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!