fbpx

Metāla ripzāģis IMET VELOX 350 AF-NC/CNC

Automātisks CNC cirkulārais zāģis, kas piemērots alumīnija un citu vieglo sakausējumu metālu un profilu griešanai ar augstu precizitāti. Iekārtu iespējams aprīkot darbam ar vara un misiņa profiliem. Griezuma leņķis no 0° līdz 45° gan no labās, gan kreisās puses. (05.  Galvas sagāzums 45° vertikālā asī slīpiem griezieniem. Ātrās atdures 0°, 15°, 30°, 45° leņķī labajā un kreisajā pusē, manuāls regulējums jebkuram citam leņķim. Elektriska un pneimatiska darbība, hidrauliska galvas padeves lejup ātruma kontrole.

Visu operāciju programmēšana izmantojot CNC vadību, ieskaitot griezuma garumu (minimāli 4 mm) ar automātisku padeves gājienu, griezuma sākuma un beigu punktus. Iekārtas statuss tiek atainots uz displeja, ieskaitot asmens griešanās ātrumu, detaļu skaitītāju, kopējo materiāla garumu, novirzes no darba normas. Pieejama vairāku valodu izvēle izmantojot klaviatūru. Padevējs ar 200 mm atveri un elektriskā motora ar invertoru piedziņu. Minimālais gājiens 4 mm (minimālais atgriezums 355 mm) Var tikt ieprogrammētas līdz pat 99 programmām, katra ar dažādiem griezuma garumiem un to skaitu. Priekšējās pneimatiskās spīles aprīkotas ar ātrajiem satvērējiem un brīvi pārvietojamas pa darba galdu, vertikālas pneimatiskās spīles. Augšējie ruļļi secīgai griešanai. Pilnvērtīga asmens aizsardzība, iespēja pieslēgt skaidu nosūkšanas iekārtu. Asmeņa aizsargs atveras pilnībā tikai tad, kad apstājusies griešanās. Fiksēta aizsardzība izlādes pusē.

Grīdas paliktnis ar noņemamu tvertni, skaidu savācēju, savienojumu elementi izlādes pusē. Eļļošanas sistēma ar smidzinātāju darbojas tikai griešanas laikā. Gaisa filtrs/reduktors/eļļošanas mezgls. Galvenais slēdzis ar minimāla sprieguma spoli, avārijas apstādināšanas poga, termāla un magnētiska motora aizsardzība, motora absorbcijas iekārta, 24V zemspriegums.

Visu darbību programmēšana izmantojot CNC ir vienkārša un displejā tiek attēlota visa ar iekārtas statusu un novirzēm saistītā informācija.

Čuguna galva vibrāciju novēršanai. Papildu vertikālas pneimatiskās spailes precīzai materiāla nostiprināšanai.

Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 120 mm kvadrātveida līdz 105 mm 200×80 mm.

* Modēms paredzēts Industry 4.0, attālināts serviss un pārvaldība tiek piedāvāta kā papildu pakalpojums.

  Vertikālās griešanas VELOX

  Velox cirkulārie zāģi var griezt gan standarta horizontālā veidā ar nobīdi no -45° līdz +45°, gan arī ar iespēju veikt galvas sagāšanu pa kreisi no vertikāles līdz 45°.

  Displejs MAHLER

  Cirkulāro zāģu modeļiem SIRIO 370 AF-350 AF-VELOX NC un NC, kontroles sistēma aprīkota ar taktilām pogām un viegli nolasāmu lielu LCD displeju. Kontroles bloks var apkalpot līdz 99 griešanas līnijām, kas darbojas ar dažāda garuma materiāliem un tajā var saglabāt līdz 99 griešanas programmām.

  Velox V-veida ietverspailes

  Izmantojot alumīnija V-veida ietverspailes ir iespējams veikt vairāku cauruļu ar maksimālo diametru 85 mm vienlaicīgu griešanu. Uzstādīšanas piederumi ietverti komplektācijā.

  Skaidu nosūcējs Velox PAPILDAKSESUĀRS

  Pēc pieprasījuma var tikt piegādāts skaidu nosūcējs, lai atbrīvotu darba virsmu no lielākās daļas skaidu griešanas laikā.

  Skaidu nosūcējs Velox PAPILDAKSESUĀRS

  Pēc pieprasījuma var tikt piegādāts skaidu nosūcējs, lai atbrīvotu darba virsmu no lielākās daļas skaidu griešanas laikā.

  Stieņu padevējs SLB 6 PAPILDAKSESUĀRS

  Stieņu padevējs automātiskajiem CNC zāģiem Sirio 370 AF-NC un VELOX 350 AF-NC. Piemērots cauruļu zāģēšanai diametrā no 20 līdz 90 mm (apaļiem), 80×80 (kvadrātveida) vai stieņiem līdz 50 mm diametrā un 6 metru garumā. Darba cikls: (04.  Zāģējot stieni, ierīce paceļ to un novieto uz ielādes galda izmantojot pneimatisku cilindru. Pēc tam motorizēts gumijots rullis padod detaļu uz zāģi. Sasniedzot griešanas punktu, spīles satver materiālu, (03.  Motorizētais rullis paceļas un sākas griešanas cikls. (02.  Ielādes zona ir 6 m gara un 750 mm plata ar regulējamu slīpumu. Struktūrā ir ietverti metināta metāla profili, kas pilnībā aizsargāti izmantojot perforētas metāla plāksnes un caurules. Pēc pieprasījuma pieejama īpaša iekārta mazāku – no 10 līdz 20 mm – stieņu zāģēšanai.

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  V-veida ruļļi

  Ja nepieciešami V-veida ietverspailes, iesakām aprīkot ruļļu galdu ar V-veida ruļļu pāri. Ieteicams izmantot 6 pārus maksimāli uz katriem 2 metriem ruļļu galda.

   

  VELOX 350 AF-NC
  Laukuma leņķa zāģis ° -45/90/+45
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 120 / 105 / 200×80
  Asmens izmēri mm. 350
  Asmens motora jauda KW 2.2
  Padevēja gājiens (atkārtojams) mm. 520
  Atlikumu beigas mm. 355
  Asmens ātrums RPM 3600
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 40
  Izmēri (P x G x A) mm. 1800x1450x1950
  Darba galda augstums mm. 930
  Svars Kg 610
  Minimālais griešanas garums mm. 4
  Darbības tips Pusautomātisks/automātisks CNC
  Piemērots griešanai: Alumīnijs un vieglie sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!