fbpx

Metāla ripzāģis IMET VELOX 350 SHE

IMET VELOX 350 SHE pusautomātisks cirkulārais zāģis alumīnija un vieglu metālu griešanai.

Pusautomātisks cirkulārais zāģis, kas piemērots alumīnija un citu vieglo sakausējumu metālu un profilu griešanai ar augstu precizitāti. Iekārtu iespējams aprīkot darbam ar vara un misiņa profiliem. Galvas sagāzums 45° vertikālā asī slīpiem griezieniem.

  Ātrās atdures 0°, 15°, 30°, 45° leņķī labajā un kreisajā pusē.

  Manuāls regulējums jebkuram citam leņķim.

  Darba galds ar leņķu marķējumu.

  Piemērots alumīnija, vieglu metāla profilu un citu cietu priekšmetu precīzai griešanai.

  Elektriska un pneimatiska darbība, hidrauliska galvas padeves lejup ātruma kontrole.

  Visu darbību programmēšanas iespēja izmantojot klaviatūru, ieskaitot griezuma sākuma un beigu punktus.

  Displejā tiek parādīts iekārtas statuss, ieskaitot asmens atlikumu, ātrumu, detaļu skaitu, cikla laiku, motora absorbciju, novirzes no normas darbības laikā.

  Priekšējās pneimatiskās spīles aprīkotas ar ātrajiem satvērējiem un brīvi pārvietojamas pa darba galdu.

  Pilnvērtīga asmens aizsardzība, iespēja pieslēgt skaidu nosūkšanas iekārtu.

  Apakšējais ar paliktnis ar tvertni, eļļošanas sistēmu ar izsmidzinātāju un aizmugurējo skaidu savācēju. Gaisa filtrs/reduktors/eļļošanas mezgls.

  Iespēja pievienot ārējās ierīces, piemēram, kājas pedāli griešanas cikla uzsākšanai.

  Galvenais slēdzis ar minimāla sprieguma spoli, avārijas apstādināšanas poga, termāla un magnētiska motora aizsardzība, motora absorbcijas iekārta, 24V zemspriegums.

  Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 120 mm kvadrātveida līdz 105 mm 200×80 mm.

  Tron iekšējā skata fotogrāfija

  PLC TRON vada visas zāģa darbības funkcijas un sniedz informāciju par iekārtas darba statusu (griešanas laiks, asmens ātrums, asmens atlikums, izdarīto griezumu skaits), papildināts ar diagnostikas risinājumu ātrai jebkura veida problēmu atrisināšanai.

  Kājas pedāļa vadība PAPILDAPRĪKOJUMS

  Pēc pieprasījuma pusautomātiskās zāģēšanas ierīces var aprīkot ar kājas pedāļa vadību.

  Velox V-veida ietverspailes

  Izmantojot alumīnija V-veida ietverspailes ir iespējams veikt vairāku cauruļu ar maksimālo diametru 85 mm vienlaicīgu griešanu. Uzstādīšanas piederumi ietverti komplektācijā.

  Skaidu nosūcējs Velox PAPILDAKSESUĀRS

  Pēc pieprasījuma var tikt piegādāts skaidu nosūcējs, lai atbrīvotu darba virsmu no lielākās daļas skaidu griešanas laikā.

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi.

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  V-veida ruļļi

  Ja nepieciešami V-veida ietverspailes, iesakām aprīkot ruļļu galdu ar V-veida ruļļu pāri. Ieteicams izmantot 6 pārus maksimāli uz katriem 2 metriem ruļļu galda.

  Ruļļu galdi RTP BS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, garuma atduri un motorizētu detaļas pārvietošanu, kas ļauj plānot 10 dažādus garumus izmantojot PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  VELOX 350 SHE
  Laukuma leņķa zāģis ° -45/90/+C45
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 120 / 105 / 200 x 80
  Asmens izmēri mm. 350
  Asmens motora jauda KW 2.2
  Padevēja gājiens (atkārtojams) mm. 520
  Atlikumu beigas mm. 355
  Asmens ātrums RPM 3600
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Litri 40
  Izmēri (P x G x A) mm. 1800 x 1300 x 1800
  Darba galda augstums mm. 930
  Svars Kg 590
  Minimālais griešanas garums mm. 4
  Darbības tips pusautomātisks/automātisks
  Piemērots griešanai: Alumīnijs un vieglie sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!