fbpx

Metāla ripzāģis IMET VELOX 350

IMET VELOX 350 manuālais cirkulārais zāģis alumīnija un vieglu metālu griešanai.

Manuālais cirkulārais zāģis alumīnija un vieglu metālu griešanai. Griezuma leņķis no 0° līdz 45° gan no labās, gan kreisās puses. Galvas sagāzums 45° vertikālā asī slīpiem griezieniem.

Vispārējā informācija:

Ātrās atdures 0°, 15°, 30°, 45° leņķī labajā un kreisajā pusē. Manuāls regulējums jebkuram citam leņķim. Darba galds ar leņķu marķējumu. Piemērots alumīnija, vieglu metāla profilu un citu cietu priekšmetu precīzai griešanai. Trīs fāžu motors ar 2 ātrumiem ļauj izmantot HSS asmeņus misiņa un vara griešanai, 24 voltu zema sprieguma startēšanas poga novietota rokturī. Priekšējās spīles aprīkotas ar ātrajiem satvērējiem un brīvi pārvietojamas pa darba galdu. (01.  Noņemamās alumīnija spīles ir piemērotas populārākajiem izmēriem. Pilnvērtīga asmens aizsardzība, iespēja pieslēgt skaidu nosūkšanas iekārtu. Pielāgojama garuma atdure. Pamatne ar tvertni un dzesēšanas šķidruma sūkni. Atsperu pāris galvas atgriešanai.

VELOX griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 120 mm kvadrātveida līdz 105 mm 200×80 mm

  Vertikālās griešanas VELOX

  Velox cirkulārie zāģi var griezt gan standarta horizontālā veidā ar nobīdi no -45° līdz +45°, gan arī ar iespēju veikt galvas sagāšanu pa kreisi no vertikāles līdz 45°.

  Kā papildu aksesuārs pieejamas pneimatiskās skrūvspīles Velox 350 PAPILDAKSESUĀRS

  Pēc pieprasījuma pieejama pneimatisko un manuālo stiprinājumu kombinācija VELOX 350 modeļiem, to atvēršanos un aizvēršanos kontrolē galvas kustība.

  Skaidu nosūcējs Velox PAPILDAKSESUĀRS

  Pēc pieprasījuma var tikt piegādāts skaidu nosūcējs, lai atbrīvotu darba virsmu no lielākās daļas skaidu griešanas laikā.

   

   

  Ruļļu galdi RTS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.

  Ruļļu galdi RTM

  Tādas pašas uzbūves kā RTS ruļļu galdi, RTM tiek izmantoti materiāla noņemšanas pusē. Tie ir aprīkoti ar garuma atdurēm un metramēru garuma noteikšanai. Mehānisko atduri nepieciešamajā pozīcijā var novietot ar rokturi

  Ruļļu galdi RTD

  Ruļļu galdi ar brīvi griezošiem ruļļiem un rokas mehānisma ar ķēdi garuma atdures regulēšanai un izmēru digitālu attēlošanu izmantojot LCD ekrānu. Automātiska un pneimatiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu. Garuma atdures attālums tiek regulēts ar pogu uz vadības bloka un tā piedziņai tiek izmantots pneimatisks virzulis. Bloka pozicionēšana arī ir pneimatiska izmantojot pogu.

  V-veida ruļļi

  Ja nepieciešami V-veida ietverspailes, iesakām aprīkot ruļļu galdu ar V-veida ruļļu pāri. Ieteicams izmantot 6 pārus maksimāli uz katriem 2 metriem ruļļu galda.

  Ruļļu galdi RTP BS

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem, garuma atduri un motorizētu detaļas pārvietošanu, kas ļauj plānot 10 dažādus garumus izmantojot PLC. Pārvietošanu nodrošina zobsiksna un motors ar pārnesumiem ar recirkulācijas vadotnēm. Garuma atdure ar pneimatisku cilindru. Pozīcijas nolasīšana izmantojot kodētāju un paliktni Pieejams izmēros no 3 metriem. Automātiska 50 mm materiāla izlāde, lai izņemtu detaļu un atgrieztu pozīcijā ar vadības pogas nospiešanu.

  VELOX 350
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / +45
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 120 / 105 / 200×80
  Asmens izmēri mm. 350
  Asmens motora jauda KW 1.5/1.8
  Asmens ātrums RPM 1800/3600
  Izmēri (P x G x A) mm. 610x880x990
  Darba galda augstums mm. 930
  Svars Kg 163
  Darbības tips manuāls
  Piemērots griešanai: Alumīnijs un vieglie sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!