fbpx

Metāla ripzāģis tēraudam RECORD 350

IMET RECORD 350 manuālais metāla leņķa cirkulārais zāģis

Manuāls cirkulārais zāģis metālam ar griezuma leņķi no 0° līdz 45° pa kreisi un pa labi.
90° griezumi garumā iespējami pateicoties pagriežamai spīlei. Piemērots metālu un profilu griešanai (tēraudam ar izturību līdz 70 kg/mm2).
Rotējoša griešanas galva un spīle, ārējais pielāgojams sajūgs. Konisko zobratu pārvads eļļā ar neierobežotu vītnes gājienu, pielāgojamiem gultņiem un elastīgu savienojumu.
Starta poga rokturī. Galvenais slēdzis, termostats un magnētiskā motora aizsardzība. Dzesēšanas sistēma ar sūkni un papildu filtru. Rokturis rotē kopā ar griešanas galvu.
Spīle ar ātrās satveršanas iespēju un pielāgojamām vadotnēm. Veicot griezumu leņķī izmantojams aizverams satvērējs un pielāgojama atskarpju veidošanās novēršanas ierīce.
Asmens vārpsta ar 32mm diametru. Pielāgojama garuma atdure. Griešanas kapacitāte pie 90° apaļam materiālam līdz 125 mm kvadrātveida līdz 110 mm, taisnstūrveida līdz 160×90 mm.

  Pielāgojama garuma atdure Perfect

  Visiem manuālajiem cirkulārajiem zāģiem PERFECT standarta komplektācijā ir iekļauts: spīles, atskarpju veidošanās novēršanas ierīce un pielāgojama atdure vairāku griezienu veikšanai pēc kārtas

  Perfect bāze PAPILDAKSESUĀRS

  Pēc pieprasījuma pieejama bāze ar no priekšpuses aizveramiem nodalījumiem, kas ļauj novietot zāģi ērtā vietā.

  Ruļļu galdi ar brīvas kustības ruļļiem var tikt izmantoti materiāla ievietošanas un noņemšanas pusē. Galdi tiek izgatavoti no elektriski metināta tērauda rāmja ar 7 cinkotiem tērauda ruļļiem (no PVC Velox modeļiem). Pirmais elements ir ar divām regulējama augstuma pamatnēm, savukārt nākamie ar vienu regulējamu pamatni. Tie ir aprīkoti ar starp ruļļiem izvietotām plātnēm, kas pasargā no saspiešanas. Rāmis ir pilnībā slēgts, lai izvairītos no dzesēšanas šķidruma dispersijas.
  IMET Record 350
  Laukuma leņķa zāģis ° -45 / 90 / +30
  Zāģēšanas kapacitāte pie 90°: apaļam/kvadrātveida/taisnstūra mm. 108 / 93 / 150 x 90
  Asmens izmēri mm. 350
  Asmens motora jauda KW 1.8/2.5
  Asmens ātrums RPM 30/60
  Dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums Lt 40
  Izmēri (P x G x A) mm. 600 x 1220 x 1060
  Svars mm. 1060
  Darbības tips Kg 206
  Piemērots griešanai: manuāls
  Suitable for cutting: Tērauds / čuguns / augstas izturības tērauda sakausējumi

  Liitu nordcity.ee uudiskirjaga, et olla kursis meie värskete uudiste ja parimate pakkumistega!